Kondicionuojantis purškiklis dažytiems plaukams Schwarzkopf Professional Bonacure Color Freeze ph 4.5 Conditioner 200ml

SKU | 404578742929

11.50

Pasaulinė naujovė spalvai apsaugoti Bonacure Color Freeze pH 4.5 tai pirmoji spalva fiksuojanti plaukų terapija ir jokio akivaizdaus blukimo. Itin patogi ir greito poveikio priemonė Schwarzkopf Professional Bonacure Color Freeze PH 4.5 Conditioner 200ml tai lengvas purškiamas kondicionierius dažytiems plaukams. Kondicionierius sukurtas atsižvelgiant į naujausias technologijas, kurios padeda greitai ir efektyviai atkurti plaukus. Cell Perfector technologija su reaktyviuoju silanu sušvelnina plaukus, atstato juos giliai iš vidaus, kad būtų lengviau iššukuojami.

Turime

Pasaulinė naujovė spalvai apsaugoti Bonacure Color Freeze pH 4.5 tai pirmoji spalva fiksuojanti plaukų terapija ir jokio akivaizdaus blukimo. Itin patogi ir greito poveikio priemonė Schwarzkopf Professional Bonacure Color Freeze PH 4.5 Conditioner 200ml tai lengvas purškiamas kondicionierius dažytiems plaukams. Kondicionierius sukurtas atsižvelgiant į naujausias technologijas, kurios padeda greitai ir efektyviai atkurti plaukus. Cell Perfector technologija su reaktyviuoju silanu sušvelnina plaukus, atstato juos giliai iš vidaus, kad būtų lengviau iššukuojami. Šis unikalus kondicionierius užtvirtina plauko žvynelį, subalansuoja pH lygį, kad apsaugotų plaukų struktūrą. Sumažina plaukų vėlimąsi ir glotnina jų paviršių. Sudėtyje esantis pantenolis ir hidrolizuotas keratinas pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, išlygina plaukų paviršių, maitina ir stiprina juos nuo pat šaknų. Plaukai šiuos ingredientus įsisavina geriau nei kitus. O pieno rūgštis kondicionuoja, drėkina plaukus, mažina priemonės šarmingumą, teigiamai veikia galvos odą, skatina ląstelių regeneraciją ir atsinaujinimą. Schwarzkopf Professional Bonacure Color Freeze pH 4.5 intensyvus purškiamas kondicionierius akivaizdžiai pagerina dažytų plaukų būklę, sumažina šiaušimąsi ir leidžia džiaugtis prižiūrėtais bei sveikai atrodančiais plaukais. Tai puiki priemonė ilgai išliekančiai spalvai ir nuostabiam plaukų spindesiui. Rezultatas akivaizdus –  90% stipresni plaukai, 95% išsaugotos spalvos ir tobulas spindesys. Jokio pastebimo blukimo po 12 plovimų net ir raudoniems plaukams.

Naudojimas. Purkškite ant drėgnų plaukų, prašukuokite, džiovinkite ir formuokite kaip įprastai. Taip pat galite purkšti ir ant sausų.

Plaukų tipas