Purškiamas kondicionierius Schwarzkopf Oil Ultime Marula & Rose Light 200ml

SKU | 404578740717

15.00

Schwarzkopf Oil Ultime Marula & Rose Light purškiamas plaukų kondicionierius nusilpusiems plaukams ir galvos odai. Šis prabangus kondicionierius pasižymi ypatingu poveikiu plaukams, jie akimirksniu įgauna nepaprasto glotnumo, subtilaus spindesio ir nepakartojamo minkštumo. Praturtintas marulos ir rožių aliejais užtikrina galvos odos ir plaukų maitinimą. Marula aliejus itin vertinamas dėl įvairių riebiųjų rūgščių gausos, vitamino E, kuris veikia kaip antioksidantas.

Turime

Schwarzkopf Oil Ultime Marula & Rose Light purškiamas plaukų kondicionierius nusilpusiems plaukams ir galvos odai. Šis prabangus kondicionierius pasižymi ypatingu poveikiu plaukams, jie akimirksniu įgauna nepaprasto glotnumo, subtilaus spindesio ir nepakartojamo minkštumo. Praturtintas marulos ir rožių aliejais užtikrina galvos odos ir plaukų maitinimą. Marula aliejus itin vertinamas dėl įvairių riebiųjų rūgščių gausos, vitamino E, kuris veikia kaip antioksidantas. Šis aliejus ypatingas dėl savo savybių efektyviai stiprinti jungiamąjį audinį, akimirksniu suteikia plaukams prabangaus spindesio ir minkštumo jų neapsunkinant. Rožių aliejus yra išskirtinai sudėtingos cheminės sudėties. Šiame aliejuje gausu linoleinės rūgšties, vitaminų, antioksidantų, kurie gerina visas galvos odos funkcijas, minkština, tonizuoja, stabdo odos senėjimo procesus, padeda nuraminti sudirgusią galvos odą, puikiai maitina, skatina ląstelių atsinaujinimą, pagyvina plaukus, ypač tinka gležniems plaukams. Šis švelnus purškiamas kondicionierius veiksmingai atkuria pažeistus ir nusilpusius, atpalaiduoja besiveliančius plaukus ir suteikia lengvumo pojūtį. Plaukai tampa stipresni, elastingesni bei sveikiau atrodantys.

Naudojimas. Nedidelį kiekį kondicionieriaus purkšti ant drėgnų šampūnu ištrinktų plaukų, toliau formuoti šukuoseną kaip įprasta. Nenuskalauti.

Plaukų tipas

,