Šampūnas dažytiems plaukams MATRIX BIOLAGE Colorlast Shampoo 250ml

SKU | 347463062076 Kategorijos: , ,

12.60

Šampūnas plaukams MATRIX BIOLAGE Colorlast – skirtas dažytiems, riebaluotis linkusiems plaukams. Dėl citrinos rūgšties poveikio profesionali plaukų priežiūros priemonė idealiai tinka rūpestingai riebios galvos odos bei plaukų priežiūrai. Yra puikus ginklas prieš pleiskanas. Produktas pagamintas išvengiant sintetinių sudedamųjų dalių – parabenų ir dažomųjų medžiagų – panaudojimo.

MATRIX BIOLAGE Colorlast šampūnas plaukams yra praturtintas orchidėjų ekstraktu ir UV spindulių filtro kompleksu. Jų dėka dažyti plaukai yra maitinami ir apsaugomi nuo šaknų iki plaukų galiukų, o spalvos intensyvumas, atspalvio sodrumas bei spindesio ryškumas pavers Jus dėmesio centru bet kuriuo paros metu ir bet kuria proga. Orchidėjų ekstraktas intensyviai drėkina galvos odą, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą bei skatina medžiagų apykaitą. UV spindulių filtras – viena iš efektyviausių plauko apsaugų nuo kenksmingų saulės spindulių. Šampūno plaukams MATRIX BIOLAGE Colorlast sudėtyje esantis filtras sugeria UV spindulius ir tokiu būdu neleidžia plaukų spalvai išblukti, išsaugo ją sodrią ir gyvybingą. Profesionali plaukų priežiūros priemonė suteikia apsaugą plaukų struktūrą sudarančiam keratinui.

Naudojimo instrukcija: Sušlapinkite plaukus ir švelniais masažuojančiais judesiais įtrinkite šampūną MATRIX BIOLAGEColorlast į galvos odą. Kruopščiai paskirstę produktą ant visų plaukų. Rūpestingai išskalaukite juos tekančiu vandeniu.

Turime