Plaukų šampūnas SEBASTIAN Color Ignite Multi Shampoo 1000ml

SKU | 800561057938 Kategorijos: , ,

44.30

Plaukų šampūnas SEBASTIAN Color Ignite Multi skirtas profesionaliai, keliomis spalvomis dažytų ir šviesintų plaukų priežiūrai. Užtikrindamas ilgesnį spalvos ir atspalvių gyvavimo laikotarpį ir neleisdamas plaukams prarasti natūralaus spindesio, plaukų šampūnas intensyviai ir giliai drėkina bei atkuria ir regeneruoja plauko pluoštą ten, kur to labiausiai reikia. Produktas lengvai pasiskirsto ant plaukų, saugo ir puoselėja spalvos intensyvumą.

SEBASTIAN Color Ignite Multi plaukų šampūnas pagamintas su granatų ekstraktu, kuris gausiai praturtintas taninais. Šis komponentas fiksuoja plaukų spalvą, todėl ji ilgiau išlieka nepakitusi ir gyvybinga. Granatų ekstraktas yra puikus antioksidantas, tad stiprina plauko struktūrą, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, padeda plaukams lengviau pasisavinti pagrindines maistingąsias medžiagas ir vitaminus. Granatų ekstraktas yra naudingas ir galvos odai, kuri išlieka stangri, švari ir sveika. Plaukų šampūnas sudėtyje turi citrinų rūgšties, kuri suteikia plaukams žėrinčio spindesio. Salicilo rūgštis pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis bei odą raminančiomis savybėmis.

Naudojimas: SEBASTIAN Color Ignite Multi šampūnu ištrinti drėgnus plaukus, įmasažuoti ir nuskalauti vandeniu. Reikalui esant, procedūrą galima pakartoti. Maksimaliam spalvos apsaugos efektui pasiekti po plovimo rekomenduojama naudoti SEBASTIAN Color Ignite Multi kondicionierių.

Turime