Plaukų šampūnas apimčiai SEBASTIAN Volupt Shampoo 1000ml

SKU | 361422921065 Kategorijos: , ,

46.90

Plaukų šampūnas apimčiai SEBASTIAN Volupt – tai profesionali plaukų priežiūros priemonė, skirta suteikti ypatingai didelę apimtį plaukams. Produktas praturtina plaukus švelnumu, žvilgesiu ir purumu, neapsunkina ir išsaugo sodrią spalvą.

Plaukų šampūnas apimčiai SEBASTIAN Volupt pagamintas su bambukų ekstraktu, kuris turtingas aminorūgštimis ir mikroelementais, padedančiais išsaugoti reikiamą kolageno kiekį. Bambukų ekstraktas stiprina plaukus ir atkuria jų struktūrą. Kaktusų žiedų ekstraktas suteikia plaukams lengvumo ir purumo efektą, stabdo plaukų slinkimą. Šilko baltymai saugo nuo šalčio, saulės bei druskų, suteikia plaukams elastingumo, gyvybingumo ir stulbinančio žvilgesio. Plaukų šampūne apimčiai SEBASTIAN Volupt esantis Jojobos sėklų aliejus atlieka galvos odos minkštinimo, valymo funkciją, sukuria apsaugą nuo pleiskanų ir uždegimų, aprūpina plaukus mineralais bei reikalingais vitaminais. Ryžių sėlenų aliejus veikia kaip stiprus antioksidantas ir dalyvauja išlaikant drėgmę, išlyginant plauko sieneles, atkuria sausų ir pažeistų plaukų struktūrą. Citrinos rūgštis puoselėja sveiką plaukų spindesį.

Naudojimosi instrukcija: Reikiamu šampūno apimčiai SEBASTIAN Volupt kiekiu padenkite drėgnus plaukus. Masažuokite tol, kol šampūnas suputos. Kruopščiai išskalaukite plaukus. Jei reikia, procedūrą pakartokite. Siekdami efektyviausio rezultato ir maksimaliai didelės apimties, naudokite kartu su SEBASTIAN Volupt kondicionieriumi plaukams.

PARDUODAMA BE POMPOS.

Turime