Šampūnas dažytiems plaukams Keune Care Tinta Color Care 1000ml

SKU | 871928199830

30.00

Keune Care Tinta Color Care 1000ml švelniai valantis šampūnas dažytiems plaukams. Šios priemonės išskirtinumas slypi tame, kad jis yra sukurtas be parabenų ir sulfatų, todėl tai ypač saugi priemonė dažytų plaukų priežiūrai. O būtiniausi mineralai veikia giliai plauko viduje, absorbuojasi giliai į plauko vidų ir atkuria reikiamą drėgmės lygį, kuris prarandamas veikiant mechaniniams ir išoriniams veiksniams. Šampūno sudėtis analogiška Tinta Color plaukų dažams. Priemonė praturtinta spalvos sandarinimo kompleksu, kuriame yra Solamer polimerai. Jie apsaugo plaukų spalvą nuo išblukimo ir suteikia spalvai ilgalaikį blizgėjimą bei saugo plaukus nuo UVA ir UVB spindulių poveikio. LP 300 spalvos stabilizatorius garantuoja spalvos laikymosi kokybę. Tuo tarpu šilko ekstraktas tai septyniolika amino rūgščių, formuojančių plauko proteiną. Šilkas atsakingas už plaukų maitinimą, stiprinimą ir regeneraciją, taip pat intensyviai  drėkina pažeistus, sausus ir spindesį praradusius plaukus. Šilkas suteikia plaukams prabangų žvilgesį ir neįtikėtiną švelnumą, plaukai įgauna sveiką, gyvybingą išvaizdą. Saulėgrąžų sėklų ekstraktas neutralizuoja laisvuosius radikalus ir užtikrina ilgai išliekančią plaukų spalvą. Keune Care Tinta Color Care šampūnas sukurtas preciziškai dažytų plaukų priežiūrai, švelniai valo plaukus, neleidžia anksčiau laiko išblukti pigmentui taip ilgiau išlaikant nepakitusią spalvą. Plaukai atgauna sveiką išvaizdą, minkštumą, lankstumą bei labiau žvilga. Šampūnas idealiai tinka naudojimui namuose po dažymo procedūros.

Naudojimas. Ištrinkite plaukus ir švelniai įmasažuokite šampūną. Gerai nuskalaukite drungnu vandeniu. Esant poreikiui, procedūrą pakartokite.

Keune Care Tinta Color Care 1000ml švelniai valantis šampūnas dažytiems plaukams. Šios priemonės išskirtinumas slypi tame, kad jis yra sukurtas be parabenų ir sulfatų, todėl tai ypač saugi priemonė dažytų plaukų priežiūrai. O būtiniausi mineralai veikia giliai plauko viduje, absorbuojasi giliai į plauko vidų ir atkuria reikiamą drėgmės lygį, kuris prarandamas veikiant mechaniniams ir išoriniams veiksniams. Šampūno sudėtis analogiška Tinta Color plaukų dažams.

Turime