Šampūnas sausiems pažeistiems plaukams KALLOS Jasmine Nourishing Shampoo 1000ml

SKU | 599888950582 Kategorijos: , ,

4.80

Šampūnas plaukams KALLOS Jasmine Nourishing skirtas maitinti, stiprinti ir prižiūrėti sausus ir pažeistus plaukus, atkurti jų struktūrą, suteikti prarastą gyvybingumą ir šilkinį spindesį. Reguliariai naudojant šampūną KALLOS Jasmine, plaukai tampa pastebimai tvirtesni, paklusnesni, lengviau modeliuojami.

Šampūnas plaukams KALLOS Jasmine Nourishing praturtintas citrinos rūgštimi, kuris yra natūralus vitamino C šaltinis. Vitaminas C yra labai svarbus kraujo apytakai ir visam organizmui. Ne išimtis ir plaukai – grožio ir sveikatos atspindys. Šis ingredientas dalyvauja plaukų augimą skatinančio kolageno gamybos procese, tad vitaminu C aprūpinti plaukai auga greičiau ir sveikesni, o spalva ilgiau išlieka sodri ir intensyvi. Vitaminas C veikia kaip svarbus antioksidantas ir padeda organizmui kovoti su laisvaisiais radikalais, skatina lengviau ir greičiau įsisavinti geležį, stabdo plaukų slinkimą, suteikia natūralaus žvilgesio ir šilko švelnumo.

Naudojimas:: Nedidelį šampūno KALLOS Jasmine Nourishing kiekį paskirstykite ant drėgnų plaukų. Sukamaisiais pirštų judesiais švelniai masažuokite galvą, kol priemonė suputos. Kruopščiai išskalaukite vandeniu. Reikalui esant, procedūrą galima pakartoti. Efektyvesniam rezultatui pasiekti, išplovus galvą rekomenduojama naudoti KALLOS Jasmine Nourishing Hair kondicionierių plaukams.

Turime