Atstatomasis brandžių, silpnų plaukų koncentratas Schwarzkopf Bonacure Hairtheraphy Power Shot 12x10ml

SKU | 404578731254

25.00

Schwarzkopf BC Hairtheraphy Power Shot 12x10ml atstatomasis brandžių, silpnų plaukų koncentratas. Šios unikalios priemonės dėka efektyviai atkursite, sustiprinsite, primaitinsite ir atgaivinsite gyvybingumą praradusius brandžius ir nusilpusius plaukus. Koncentratas papildytas kofermentu Q10 – tai į vitaminus panaši medžiaga. Šis kofermentas  būtinas energijai ląstelėse gamintis, apsaugo ląsteles nuo senėjimo bei laisvųjų radikalų. Kitaip tariant, Q10 yra puikus ląstelių gyvybingumo šaltinis bei antioksidantas. Q10 aktyvuoja dviejų keratinų atsinaujinimą, nes metams bėgant šį plauko funkcija silpnėja. Veikliosios medžiagos sąveikaudamos tarpusavyje kondicionuoja plaukus, užpildo ir užveria plauko kutikulę, todėl plaukai iš karto tampa glotnesni. Ši intensyvaus poveikio priemonė padeda greitai ir pilnai atstatyti pažeistas plauko zonas, stiprina juos ir sugrąžina gyvybingumą. Taip pat akivaizdžiai sumažina plaukų vėlimąsi, todėl jie tampa lengviau iššukuojami ir pastebimai švelnesni. Priemonė lengvai įsigeria ir neapsunkina plaukų. Schwarzkopf BC Hairtheraphy Power Shot koncentratas akimirksniu suteikia plaukams prabangų žvilgesį ir neįtikėtiną minkštumą

Naudojimas. Koncentrato tūbelę išmaišyti su pasirinktu kondicionieriumi arba kauke ir uždėti ant drėgnų, šampūnu ištrinktų plaukų, palaikyti kelias minutes kruopščiai išskalauti vandeniu.

Schwarzkopf BC Hairtheraphy Power Shot 12x10ml atstatomasis brandžių, silpnų plaukų koncentratas. Šios unikalios priemonės dėka efektyviai atkursite, sustiprinsite, primaitinsite ir atgaivinsite gyvybingumą praradusius brandžius ir nusilpusius plaukus. Koncentratas papildytas kofermentu Q10 – tai į vitaminus panaši medžiaga. Šis kofermentas  būtinas energijai ląstelėse gamintis, apsaugo ląsteles nuo senėjimo bei laisvųjų radikalų.

Neturime

Nurodykite savo el. pašto adresą, kad galėtume Jus informuoti kada turėsime produktą .