Plaukų ir galvos odos kondicionieriaus mėginukas Nioxin Scalp Revitaliser SYS1 10 ml

SKU | 998000001108

0.60

Nioxin Scalp Revitaliser SYS1 balzamas yra kasdieninė plaukų ir galvos odos priežiūros priemonė, specialiai sukurta normaliems, ploniems ir natūraliems plaukams. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos, sąveikaudamos tarpusavyje padeda palaikyti optimalią galvos odos bei plaukų drėgmę ir padidina plaukų lankstumą bei suteikia plaukams stangrumo.

Neturime

Nioxin Scalp Revitaliser SYS1 balzamas yra kasdieninė plaukų ir galvos odos priežiūros priemonė, specialiai sukurta normaliems, ploniems ir natūraliems plaukams. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos, sąveikaudamos tarpusavyje padeda palaikyti optimalią galvos odos bei plaukų drėgmę ir padidina plaukų lankstumą bei suteikia plaukams stangrumo. Nioxin Scalp Revitaliser SYS3 plaukų ir galvos odos balzamas įeina į galvos odos ir plaukų priežiūros sistemą Nr. 1, kuri pasižymi trimis specialiai pritaikytomis technologijomis: Activ-Renewal, BioAMP, Transactive Delivery System 2.0. Activ-Renewal technologija padeda pašalinti riebalų perteklių ir aplinkos taršos medžiagas nuo plaukų, taip pat papildo juos būtinosiomis riebalų rūgštimis. BioAMP technologija sukurta naudojant amino rūgštis ir lengvai kondicionuojančius bei gydančius ingredientus. Šių ingredientų dėka kiekvienas plauko sluoksnis sustiprinamas, sukuriamas pilnumo pojūtis, mažinamas plaukų slinkimas, o plaukai saugomi nuo pažeidimų. Transactive Delivery 2.0 sistema ploniems plaukams suteikia stiprumo, o ilgainiui naudojant, pastebimo tankumo. Nioxin Scalp Revitaliser SYS1 plaukų ir galvos odos balzamas yra sukurtas pasitelkiant naujausias technologijas ir inovacijas, todėl efektyviai sustiprina ir suteikia plaukams tankumo, gaivina galvos odą bei užtikrina sveiką blizgesį. Taip pat mažina plaukų slinkimą bei apsaugo nuo aplinkos daromos žalos.

Naudojimas. Tepkite galvos odą ir plaukus iki pat galiukų. Po 1–3 minučių nuplaukite. Po to tepkite galvos odos gaiviklį Nioxin.

Plaukų tipas