Plaukų kremas L’Oreal Professionnel Inforcer Leave-In Cream 150ml

SKU | 347463648404

13.90

L’Oreal Professionnel Inforcer Leave-In Cream plaukų kremas tai ypatingos sudėties priemonė palengvinanti plaukų priežiūrą ir greitai atstatanti plauko struktūrą. Šis kremas dėl sudėtyje esančių veikliųjų komponentų išlygina ir atkuria silpnus, pažeistus plaukus, suteikia jiems stiprumo, akivaizdžiai sumažina plaukų lūžinėjimą bei palengviną iššukavimą ir formavimą. Vitaminas B6 visapusiškai aprūpina galvos odą, o kartu ir plaukų folikulus maistinėmis medžiagomis ir deguonimi.

Turime

L’Oreal Professionnel Inforcer Leave-In Cream plaukų kremas tai ypatingos sudėties priemonė palengvinanti plaukų priežiūrą ir greitai atstatanti plauko struktūrą. Šis kremas dėl sudėtyje esančių veikliųjų komponentų išlygina ir atkuria silpnus, pažeistus plaukus, suteikia jiems stiprumo, akivaizdžiai sumažina plaukų lūžinėjimą bei palengviną iššukavimą ir formavimą. Vitaminas B6 visapusiškai aprūpina galvos odą, o kartu ir plaukų folikulus maistinėmis medžiagomis ir deguonimi. Plaukai stiprinami jau pačioje jų augimo pradžioje. Biotinas saugo plaukus nuo sausėjimo, lėtina žilimo procesą, stiprina plaukus iš vidaus, nes greitina vidinių plaukų struktūrų regeneravimą, ir taip užkerta kelią plaukams slinkti ir lūžinėti. Biotino molekulėje yra sieros, todėl jis ypač naudingas galvos odos ir plaukų struktūrai, didina jų atsparumą, stimuliuoja stipresnių plaukų augimą. Reguliariai naudojant  L’Oreal Professionnel Inforcer Leave-In kremą atkuriamos pažeistos plaukų sienelės ir sukuriama maksimali apsauga nuo išorinių neigiamų veiksnių daromos žalos.

Naudojimas. Užtepkite 1–2 paspaudimus ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, išdžiovinkite ir formuokite kaip įprasta. Nuskalauti nereikia.

Plaukų tipas