Plaukų lakas Matrix TR High Amplify Firm Hold 400 ml

SKU | 347463074143

11.20

Matrix TR High Amplify Firm Hold plaukų lakas tai garantuota fiksacija ir apsauga nuo drėgmės 24 val. Šios priemonės dėka lengvai ir greitai suteiksite šukuosenai  blizgesio ir tekstūros, o sudėtyje esantys formuojantys polimerai padidina plaukų tūrį net iki 35 proc. ir akimirksniu suteikia daugiau apimties. Nesausina galvos odos ir plaukų, todėl galima purkšti tiesiai prie šaknų, taip suteiksite šukuosenai vidutinio stiprumo ir patikimą fiksaciją.

Turime

Matrix TR High Amplify Firm Hold plaukų lakas tai garantuota fiksacija ir apsauga nuo drėgmės 24 val. Šios priemonės dėka lengvai ir greitai suteiksite šukuosenai  blizgesio ir tekstūros, o sudėtyje esantys formuojantys polimerai padidina plaukų tūrį net iki 35 proc. ir akimirksniu suteikia daugiau apimties. Nesausina galvos odos ir plaukų, todėl galima purkšti tiesiai prie šaknų, taip suteiksite šukuosenai vidutinio stiprumo ir patikimą fiksaciją. Lakas yra atsparus vandeniui, suformuoja apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo šukuoseną nuo neigiamų oro sąlygų ir drėgmės. Tačiau ši priemonė puikiai išsiplauna iš plaukų su šampūnu, nesulipina plaukų ir atrodo itin natūraliai. Sukurta be silikono, todėl tinka kasdieniniam naudojimui, plaukai išlieka natūraliai lankstūs. Plaukų laką itin patogu naudoti, nes purškimo sistema yra labai smulki, patenka būtent ten kur reikia ir ypač greitai išdžiūsta. Matrix TR High Amplify Firm Hold sutvirtina plauko pluoštą, suteikia žvilgesio ir suminkština plaukus. Idealiai tinka garbanų formavimui. Tinka visų tipų plaukams.

Naudojimas. Purkškite laką 25-30 cm atstumu nuo visiškai sausų plaukų, kad užfiksuotumėte šukuoseną ir apsaugotumėte ją nuo išorinių veiksnių poveikio. Užpurkškite du kartus, kad stipriai užfiksuotumėte.

Plaukų tipas