Plaukų šampūno mėginukas Nioxin Cleanser SYS1 10ml

SKU | 998000001099

0.22

Nioxin Cleanser SYS1 – tai ypatingas plaukų ir galvos odos šampūnas, specialiai sukurtas normaliems, ploniems ir natūraliems plaukams. Šampūnas Nioxin padeda pašalinti plaukų folikulus užkemšančius galvos odos išskiriamus riebalus, riebalų rūgštis ir įvairias nuosėdas. Iš karto padaro plaukus puresnius, todėl jie atrodo akivaizdžiai tankesni.

Neturime

Nioxin Cleanser SYS1 – tai ypatingas plaukų ir galvos odos šampūnas, specialiai sukurtas normaliems, ploniems ir natūraliems plaukams. Šampūnas Nioxin padeda pašalinti plaukų folikulus užkemšančius galvos odos išskiriamus riebalus, riebalų rūgštis ir įvairias nuosėdas. Iš karto padaro plaukus puresnius, todėl jie atrodo akivaizdžiai tankesni. Ši priemonė įeina į galvos odos ir plaukų priežiūros sistemą nr. 1, kuri pasižymi trimis specialiai pritaikytomis technologijomis: Activ-Renewal, BioAMP, Transactive Delivery System 2.0. Activ-Renewal technologija padeda pašalinti riebalų perteklių ir aplinkos taršos medžiagas nuo plaukų, taip pat papildo juos būtinosiomis riebalų rūgštimis. BioAMP technologija sukurta naudojant amino rūgštis ir lengvai kondicionuojančius bei gydančius ingredientus. Šių ingredientų dėka kiekvienas plauko sluoksnis sustiprinamas, sukuriamas pilnumo pojūtis, mažinamas plaukų slinkimas, o plaukai saugomi nuo pažeidimų. Transactive Delivery 2.0 sistema ploniems plaukams suteikia stiprumo, o ilgainiui naudojant, pastebimo tankumo. Šis šampūnas yra kasdieninio naudojimo galvos odos priežiūros priemonė, kuri atkuria ir išlaiko sveiką galvos odą bei plaukus. Reguliariai naudojant Nioxin Cleanser SYS1 šampūną,  Nioxin Scalp Revitaliser SYS1 balzamą ir Nioxin Scalp SYS1 galvos odos gaiviklį, pasiekiamas geriausias rezultatas, sumažinamas plaukų lūžinėjimas, o plaukai atrodo daug tankesni.

Naudojimas. Tepkite galvos odą ir plaukus. Švelniai pamasažuokite. Kruopščiai nuplaukite. Po to tepkite galvos odos balzamą Nioxin.

Plaukų tipas