Rudo atsplavio, lengvos fiksacijos žėlė vyrams Farcom Professional ARREN Men’s Grooming Brown Styling Gel 150ml

Kodas: 520266305028

8.70

Naujovė plaukų formavimo srityje – Farcom Professional ARREN Men’s Grooming Brown Styling Gel daugiafunkcinė rudo atspalvio plaukų formavimo želė vyrams. Ši želė suteikia lengvą fiksaciją, itin subtiliai pabrėžia šukuoseną ir ją išlaiko. Išskirtinė sudėtis, kurioje yra augalinių ingredientų aprūpina plaukus maitinamosiomis ir drėkinamosiomis medžiagomis,  atkuria plauko struktūrą, sustiprina plaukus ir suteikia švelnų rudą atspalvį. Tai puiki priemonė žiliems plaukams paslėpti, spalvai atgaivinti ir jai pabrėžti.  Želę itin lengva naudoti, ji nesulipina plaukų, o ruda spalva atrodo ypač natūraliai. Taip pat be vargo išsiplauna iš plaukų, nepalieka jokių apnašų. Kuo natūrali plaukų spalva yra šviesesnė, tuo rudas atspalvis yra intensyvesnis. Būkite stilingi ir kurkite drąsų įvaizdį su  Farcom Professional ARREN Men’s Grooming Brown Styling Gel rudo atspalvio plaukų žele.

Naudojimas. Nedidelį kiekį želės įtrinkite tarp delnų, po to tepkite ant sudrėkintų arba sausų plaukų, formuokite norimą šukuoseną. Jeigu yra galimybė, rekomenduojama naudoti pirštines.

 

Pirkite šį produktą ir gaukite 33 Kurybos Eurus (-ų).

Naujovė plaukų formavimo srityje – Farcom Professional ARREN Men’s Grooming Brown Styling Gel daugiafunkcinė rudo atspalvio plaukų formavimo želė vyrams. Ši želė suteikia lengvą fiksaciją, itin subtiliai pabrėžia šukuoseną ir ją išlaiko.

Turime