Šampūnas nepaklusniems plaukams Schwarzkopf Bonacure Keratin Smooth Perfect Shampoo 250ml

SKU | 404578742955

9.60 6.72

Keratin Smooth Perfect linija sukurta specialiai nepaklusniems, šiurkštiems ir banguotiems plaukams sutvarkyti bei puoselėti. Šampūnas nepaklusniems plaukams Schwarzkopf BC Keratin Smooth Perfect 250ml tai nepakartojamo veiksmingumo priemonė, kuri padės suvaldyti net ir sunkiai sutramdomus plaukus bei pavers juos šilkiniais ir minkštais. Šampūno sudėtyje esančios švelnios amino medžiagos giliai maitina bei suteikia plaukams paklusnumo. Amino medžiagos dėl mažo molekulinio svorio drėkina ir stiprina plaukus, giliai maitina ir suteikia plaukams paklusnumo.

Turime

Keratin Smooth Perfect linija sukurta specialiai nepaklusniems, šiurkštiems ir banguotiems plaukams sutvarkyti bei puoselėti. Šampūnas nepaklusniems plaukams Schwarzkopf BC Keratin Smooth Perfect 250ml tai nepakartojamo veiksmingumo priemonė, kuri padės suvaldyti net ir sunkiai sutramdomus plaukus bei pavers juos šilkiniais ir minkštais. Šampūno sudėtyje esančios švelnios amino medžiagos giliai maitina bei suteikia plaukams paklusnumo. Amino medžiagos dėl mažo molekulinio svorio drėkina ir stiprina plaukus, giliai maitina ir suteikia plaukams paklusnumo. Taip pat atstato proteino kompleksus iš kurio sudaryti plaukai. Šampūno formulė papildyta abrikosų aliejumi. Tai itin vertingas aliejus, nes turi daugybę vitaminų, būtinųjų riebiųjų rūgščių bei mineralinių medžiagų. Abrikosų aliejus išlaiko ląstelių sienelių stabilumą ir vientisumą, gerai regeneruoja audinius, skatina kolageno ir elastano gamybos procesus. Šio aliejaus dėka plaukams suteikiamas spindesys, regeneruojami išsišakoję plaukų galiukai. Schwarzkopf BC Keratin Smooth Perfect šampūnas tai ypatingas grožio ritualas storiems, šiurkštiems, banguotiems, nepaklusniems plaukams. Šampūnas padeda atgaivinti plaukus nuo šaknų iki galiukų, drėkina plaukus ir suteikia jiems minkštumo, kad atrodytų sveiki ir žvilgantys. Šampūnas apsaugo plaukus nuo karštų šukuosenos formavimo prietaisų ir drėgmės praradimo. Plaukai pastebimai labiau spindi.

Naudojimas. Įmasažuokite plaukų šampūną į drėgnus plaukus. Kruopščiai išskalaukite vandeniu. Esant poreikiui, procedūrą pakartokite.

Plaukų tipas