Šampūnas ploniems plaukams Schwarzkopf Bonacure Collagen Volume Boost Shampoo 250ml

SKU | 404578742963

9.60

Nuo šiol vos keliais žingsniais pasieksite daug didesnę plaukų apimtį ir purumą su Schwarzkopf BC Collagen Volume Boost Shampoo šampūnu. Schwarzkopf BC Collagen Volume Boost Shampoo 250ml šampūnas su kolagenu skirtas plonų plaukų priežiūrai ir daug didesnei apimčiai. Naujoviška šampūno formulė atkuria plauko struktūrą, pripildo juos trūkstama drėgme ir neapsunkina plaukų. Šampūnas praturtintas kolagenu. Kolagenas yra pats svarbiausias organizmo baltymas ir yra vienas svarbiausių struktūrinių elementų, užtikrinantis plaukų elastingumą ir nuolatinį ląstelių atsinaujinimą.

Turime

Nuo šiol vos keliais žingsniais pasieksite daug didesnę plaukų apimtį ir purumą su Schwarzkopf BC Collagen Volume Boost Shampoo šampūnu. Schwarzkopf BC Collagen Volume Boost Shampoo 250ml šampūnas su kolagenu skirtas plonų plaukų priežiūrai ir daug didesnei apimčiai. Naujoviška šampūno formulė atkuria plauko struktūrą, pripildo juos trūkstama drėgme ir neapsunkina plaukų. Šampūnas praturtintas kolagenu. Kolagenas yra pats svarbiausias organizmo baltymas ir yra vienas svarbiausių struktūrinių elementų, užtikrinantis plaukų elastingumą ir nuolatinį ląstelių atsinaujinimą. Kolageno skaidulos – lanksčios ir stiprios, todėl jis stiprina plaukus, jie tampa žvilgantys ir elastingi, atstatoma pažeista galvos oda. Kolagenas suteikia plaukams ilgalaikio jaunatviškumo, didina plaukų apimtį, apsaugo nuo lūžinėjimo ir priešlaikinio senėjimo. Sudėtyje esantis bambuko ekstraktas padeda išsaugoti reikiamą kolageno kiekį. Šių augalų ekstraktas iš audinių išstumia skysčių perteklių, atpalaiduoja plaukus, juos sušvelnina, suteikia gyvybingumo, blizgesio ir matomos apimties. Formulė be silikonų neapsunkina plaukų, užtikrina nuo šaknų iki galiukų pakeltus plaukus ir leidžia ilgiau džiaugtis puriais, gyvybingais plaukais. Schwarzkopf BC Collagen Volume Boost Shampoo šampūnas su kolagenu 100% daugiau apimties, kuri išlieka net iki trijų dienų. Džiaukitės gaiviais, sveikai atrodančiais ir švariais plaukais.

Naudojimas. Nedidelį kiekį šampūno uždėti ant drėgnų plaukų gerai įmasažuoti į galvos odą ir plaukus, gerai išskalauti vandeniu.

Plaukų tipas