Sausas šampūnas išliekantis 24h Loreal Professionnel TecniArt Morning After Dust Dry Shampoo 200 ml

SKU | 30157743

17.80

L‘oreal Professionnel Tecni Art siūlo naujieną visoms taupančioms laiką ir skubančioms moterims – tai Morning After Dust sausas šampūnas. Naujos formulės dėka, šis nematomas sausas šampūnas itin gerai sugeria riebalų perteklių plaukuose, todėl galėsite ilgiau džiaugtis gaivumo ir lengvumo pojūčiu plaukuose. Šis šampūnas ypatingas tuo, kad net jo padauginus, jis lengvai plaukuose išsisklaido, yra tiesiog nepastebimas, nepalieka jokių nuosėdų. Jis nepadaro plaukų matinių, atvirkščiai – suteikia blizgesio. O mineralinės druskos, esančios šios priemonės sudėtyje suteikia šukuosenai tvirtumo ir apimties.

Turime

L‘oreal Professionnel Tecni Art siūlo naujieną visoms taupančioms laiką ir skubančioms moterims – tai Morning After Dust sausas šampūnas. Naujos formulės dėka, šis nematomas sausas šampūnas itin gerai sugeria riebalų perteklių plaukuose, todėl galėsite ilgiau džiaugtis gaivumo ir lengvumo pojūčiu plaukuose. Šis šampūnas ypatingas tuo, kad net jo padauginus, jis lengvai plaukuose išsisklaido, yra tiesiog nepastebimas, nepalieka jokių nuosėdų. Jis nepadaro plaukų matinių, atvirkščiai – suteikia blizgesio. O mineralinės druskos, esančios šios priemonės sudėtyje suteikia šukuosenai tvirtumo ir apimties. Anksčiau plaukų priežiūros specialistai nerekomendavo itin dažnai naudoti sausų šampūnų, nes dėl dažno naudojimo, alkoholis esantis jų sudėtyje išsausina, žaloja plaukus ir dirgina galvos odą. L‘oreal Professionnel profesionalai sukūrė sausą šampūną, kurio sudėtyje nėra alkoholio. Todėl šį šampūną galite dažnai naudoti, nesibaiminant dėl žalos plaukams. Šis šampūnas atgaivins plaukus ir suteiks neapsakomai malonų kvapą, kaip ką tik iš salono. Šis pojūtis išliks ilgiau nei 24 valandas.

Naudojimas: Prieš purkšdami gerai suplakite. Purkškite ant šaknų, laikydami 15-30 cm atstumą, pirštų galais gerai išmasažuokite plaukus nuo šaknų, tolygiai paskirstydami šampūną. Galiausiai, iššukuokite.

Plaukų tipas