Farcom Mea Natura Olive rinkinys sausiems plaukams 300x300x250 ml

SKU | 998000000087

15.00

Farcom Mea Natura Olive rinkinį sudaro:
Farcom Mea Natura Olive šampūnas sausiems plaukams – 300 ml;
– Farcom Mea Natura Olive kondicionierius – 300 ml;
– Farcom Mea Natura Olive plaukų kaukė – 250 ml.

 

Neturime

Farcom Mea Natura Olive Shampoo šampūnas išsausėjusiems plaukams. Šis švelnus valomasis šampūnas kontroliuoja riebalų išsiskyrimą, atstato natūralią galvos odos funkciją ir didina plaukų apimtį. Praturtintas ekologišku pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi ir aktyviu bio-sacharido kompleksu šis šampūnas padeda atkurti ir išlaikyti natūralų plaukų drėgmės balansą.

Naudojimas. Plaukų šampūną tolygiai paskirstyti ant drėgnų plaukų ir trinkti, kol suputos. Nuskalauti.

Farcom Mea Natura Olive atgaivinantis ir stipriai drėkinantis kondicionierius su alyvuogių aliejumi. Kondicionierius su alyvuogių aliejumi yra sukurtas remiantis naujausiomis plaukų priežiūros gamybos technologijomis. Ši išskirtinė plaukų priežiūros priemonių serija skirta naudoti po šampūno su alyvuogių aliejumi. Pagrindinės kondicionieriaus sudedamosios dalys yra pirmojo šalto spaudimo alyvuogių aliejus, bio – sacharidai, šalavijų ekstraktas.

Naudojimas. Naudoti po šampūno, įtrinkti į drėgnus plaukus ir palaikyti 2-3 min. Gerai išskalauti.

Farcom Mea Natura Olive plaukų kaukė skirta intensyviai priežiūrai ir maitinimui. Sudėtyje yra organinių, pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, bio-sacharido, amino rūgščių, šalavijų ir migdolų aliejaus, kaukė praturtinta gamtos mišiniu su antioksidantais ir drėkinančiomis savybėmis. Suteikia plaukų apsaugą nuo išorinių dirgiklių ir lūžinėjimo. Maitina, atgaivina ir suteikia intensyvę plaukų priežiūrą. Padeda išlaikyti plaukų elastingumą, natūralumą ir spindesį. Dermatologiškai patikrintas. Tinka visų tipų plaukams.

Naudojimas. Naudoti po šampūno ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, įmasažuoti nuo plaukų vidurio iki galiukų ir palaikyti 3-5 min. Gerai išskalauti.

Plaukų tipas