Serumas plaukams Angel Professional No Yellow Crystaline Hair Serum 50ml

SKU | AMB-304

22.95

Serumas plaukams Angel Professional No Yellow Crystaline Hair Serum 50ml maksimaliai drėkina ir maitina šviesius plaukus, tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės. Serumas praturtintas makadamijų, argano, šimtalapio erškėčio ir oranžinės gėlės ekstraktais. Aktyvieji ingredientai suranda labiausiai pažeistas plaukų vietas, jas užpildo ir atkuria plauko būklę. Makadamijų riešutų aliejaus labai greitai ir giliai įsiskverbia į plaukus, sugrąžina plaukams natūralias medžiagas, kurių plaukai yra netekę dėl įvairių priežasčių, sukuriama natūrali UV apsauga.

Turime

Serumas plaukams Angel Professional No Yellow Crystaline Hair Serum 50ml maksimaliai drėkina ir maitina šviesius plaukus, tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės. Serumas praturtintas makadamijų, argano, šimtalapio erškėčio ir oranžinės gėlės ekstraktais. Aktyvieji ingredientai suranda labiausiai pažeistas plaukų vietas, jas užpildo ir atkuria plauko būklę. Makadamijų riešutų aliejaus labai greitai ir giliai įsiskverbia į plaukus, sugrąžina plaukams natūralias medžiagas, kurių plaukai yra netekę dėl įvairių priežasčių, sukuriama natūrali UV apsauga. Argano aliejus dar vadinamas skystuoju auksu, pasižymi labai didele vitamino E koncentracija ir turi daug nesočiųjų riebiųjų rūgščių. Vitaminas E skatina sveiko plauko augimą, kadangi jis veikia kaip antioksidantas ir pamaitina ląsteles ir neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį. Šis aliejus efektyviai drėkina sausą galvos odą, skatina sveikų ir stiprių plaukų augimą, padeda puoselėti plonus ir lūžinėjančius plaukus. Šimtalapis erškėtis pasižymi labai didele vitamino C koncentracija, todėl efektyviai sustiprina plaukus ir jų šaknis, suteikia jiems šviežumo. Oranžinės gėlės ekstraktas maitina ir glotnina plaukus, aktyviai saugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio nuo pat šaknų iki galiukų. Angel Professional No Yellow Crystaline Hair Serum serumas suteikia šviesiems plaukams švelnumo ir neapsakomo minkštumo pojūtį,  maksimalaus blizgesio ir drėkinimo, apsaugo šviesius plaukus nuo išsausėjimo.

Naudojimas. Uždėti 1-2 lašus serumo ant sausų plaukų, tolygiai paskirstykite per visą ilgį, nenuskalaukite. Atsargumo įspėjimai. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Plaukų tipas