Stiprinamasis kondicionierius Hunter Bourbon Spice Invigorating Hair and Body Conditioner 250ml

14.50

Hunter Bourbon Spice Invigorating Hair And Body Conditioner 250ml naujoviška priemonė, kurią tikrai pamils vyrai prižiūrintys savo barzdą ir plaukus. Šis prabangus kondicionierius suteikia plaukams maksimalaus švelnumo ir blizgesio, suminkština plaukus, jie tampa lengviau šukuojami. Kondicionieriaus sudėtis praturtina išskirtiniu burbono prieskonių ekstraktu, kuris suteikia išskirtinį vyrišką aromatą. Priemonė praturtinta imbiero šaknies ekstraktu, kurio sudėtyje yra apie 150 įvairių junginių. Imbiero ekstraktas yra stiprus antiseptikas, tonizuojantis, gerinantis kraujo apytaką, taigi stiprina plaukų šaknis, greitina augimą ir užkerta kelią slinkimui. Pipirmėčių aliejus veikia kaip natūralus antioksidantas, atkemša poras ir pašalina susikaupusius nešvarumus. Taip pat veikia kondicionuojamai, suteikia gaivumo jausmą, nuramina sudirgusią galvos odą ir pripildo plaukus drėgme. Hunter Bourbon Spice Invigorating Hair And Body Conditioner  plaukų ir barzdos kondicionierius skatina plauko augimą, stiprina ir atgaivina plaukus bei galvos odą.

Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionaliam naudojimui.

Naudojimas. Nedidelį kiekį priemonės užtepkite ant drėgnų šampūnu ištrinktų plaukų, gerai įmasažuokite, palaikykite 2min. gerai išskalaukite vandeniu. Barzdai: Sudrėkinkite barzdą šiltu vandeniu, uždėkite nedidelį kiekį kondicionieriaus, gerai įmasažuokite, truputį palaikykite, po to gerai išskalaukite vandeniu.

Turime