Tekstūrą ir apimtį suteikiantis purškiklis Keune Style Dry Texturizer 75 ml

SKU | 871928103971

7.50

Keune Style Dry Texturizer 75 ml tekstūrą ir apimtį suteikiantis purškiklis, tai nematomas tekstūrinis purškiklis, tinkantis visų tipų plaukams. Šios priemonės pagalba lengvai ir itin greitai sukursite didesnės apimties šukuoseną ir ją užfiksuosite. Sudėtyje esantis „Dry Cleansing“ kompleksas su skaidriu krakmolu, itin efektyviai sugeria riebalus ir visus nešvarumus. Todėl plaukai tampa švaresni ir įgauna daugiau purumo. O ceolitas tai vulkaninių mineralų kilmės medžiaga, kuri suteikia plaukams tūrio ir pageidaujamą tekstūrą.

Turime

Keune Style Dry Texturizer 75 ml tekstūrą ir apimtį suteikiantis purškiklis, tai nematomas tekstūrinis purškiklis, tinkantis visų tipų plaukams. Šios priemonės pagalba lengvai ir itin greitai sukursite didesnės apimties šukuoseną ir ją užfiksuosite. Sudėtyje esantis „Dry Cleansing“ kompleksas su skaidriu krakmolu, itin efektyviai sugeria riebalus ir visus nešvarumus. Todėl plaukai tampa švaresni ir įgauna daugiau purumo. O ceolitas tai vulkaninių mineralų kilmės medžiaga, kuri suteikia plaukams tūrio ir pageidaujamą tekstūrą. Keune Style Dry Texturizer papildytas UV filtru, todėl puikiai apsaugo plaukus nuo kenksmingų saulės spindulių, kurie blukina ir slopina plaukų spalvą. Keune Style Dry Texturizer priemonė puikiai tinka nerūpestingoms, viliojančių plaukų šukuosenoms kurti. Plaukai atrodo lyg ką tik išplauti, išlieka minkšti, lankstūs, vidutinės fiksacijos, todėl itin natūraliai atrodo. Tinka kasdieniam naudojimui, nesausina galvos odos. Vidutinės fiksacijos faktorius – 6/10. Blizgesio faktorius 1/10.

Naudojimas. Prieš naudodami gerai suplakite ir, laikydami 30 cm atstumu, purkškite ant plaukų šaknų. Pirštų galais masažuokite plaukų šaknis tolygiai paskirstydami šampūną. Tada iššukuokite plaukus ir suformuokite šukuoseną.

Plaukų tipas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.