Tonikas plaukams Sebastian Seb Man The Cooler Leave-in Tonic 100ml

SKU | 361422673468

25.50 10.35

Sebastian Seb Man The Cooler Leave-In Tonic 100ml vėsinantis, nenuskalaujamas tonikas plaukams  ir galvos odai. Tai puiki gaivinanti priemonė galvos odai karštomis vasaros dienomis.  Guaranos, bergamotės ir rožinių pipirų ekstraktas  vertinamas dėl puikių drėkinančių ir tonizuojančių savybių. Guaranos ekstraktas suteikia galvos odai energijos ir stimuliuoja plaukų šaknis, dezinfekuoja galvos odą, pamaitina ir sustiprina plauko folikulus, taip pat padeda itin aktyviai tonizuoti odą. Bergamontės ekstraktas giliai veikia ir ilgam atstato silpnus ir pažeistus plaukus, atstato drėgnumo balansą.

Turime

Sebastian Seb Man The Cooler Leave-In Tonic 100ml vėsinantis, nenuskalaujamas tonikas plaukams  ir galvos odai. Tai puiki gaivinanti priemonė galvos odai karštomis vasaros dienomis.  Guaranos, bergamotės ir rožinių pipirų ekstraktas  vertinamas dėl puikių drėkinančių ir tonizuojančių savybių. Guaranos ekstraktas suteikia galvos odai energijos ir stimuliuoja plaukų šaknis, dezinfekuoja galvos odą, pamaitina ir sustiprina plauko folikulus, taip pat padeda itin aktyviai tonizuoti odą. Bergamontės ekstraktas giliai veikia ir ilgam atstato silpnus ir pažeistus plaukus, atstato drėgnumo balansą. Rožinių pipirų ekstraktas atkuria apsauginį odos barjerą ir padeda sumažinti jo pralaidumą, taip pat turi efektyvų regeneruojantį  poveikį. Ricinos rūgštis pagerina galvos odos kraujotaką ir skatina plaukų augimą, o antioksidantai esantys ricinos aliejuje sustiprina plaukus. Kofeinas sumažina neigiamą testosterono poveikį, apsaugo plaukų šaknis ir jas aktyvuoja, dėl to plauko šaknų augimo stadija pailgėja, o tai reiškia, kad plaukai gali augti ir gilioje senatvėje. Reguliariai naudojant šį toniką, padidinamas plaukų tankumas, suteikiama maistingų medžiagų plaukų folikulams. Taip pat tampa lengviau susiformuoti šukuoseną. Sebastian Seb Man The Cooler Leave-In Tonic aukštos kokybės tonikas pagamintas pagal naujausias technologijas, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, įvairiems galvos odos tipams.

Naudojimas. Uždėkite nedidelį kiekį priemonės ant galvos odos, švelniai įmasažuokite į šaknis, nenuskalaukite. Tinka kasdieniniam naudojimui. Atsargumo įspėjimai. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionaliam naudojimui.

Plaukų tipas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.