Universalus kremas elastingoms ir išraiškingoms garbanoms formuoti L’oreal Tecni Art Hollywood Waves Siren Waves (1) 150 ml

SKU | 30160163

18.00

Holivudinės garbanos – nuo šiol kiekviena galite jas turėti, net neišėjus iš namų. L’oreal Tecni Art sukūrė universalų „Hollywood Waves Siren Waves“ kremą išraiškingoms ir elastingoms garbanoms formuoti. Pažangūs technologiniai tyrimai ir didelė plaukų priežiūros specialistų patirtis leido sukurti šį produktą, kuris leis pasiekti elastingas, apibrėžtas, minkštas ir žvilgančias garbanas.

Neturime

Holivudinės garbanos – nuo šiol kiekviena galite jas turėti, net neišėjus iš namų. L’oreal Tecni Art sukūrė universalų „Hollywood Waves Siren Waves“ kremą išraiškingoms ir elastingoms garbanoms formuoti. Pažangūs technologiniai tyrimai ir didelė plaukų priežiūros specialistų patirtis leido sukurti šį produktą, kuris leis pasiekti elastingas, apibrėžtas, minkštas ir žvilgančias garbanas. Kremas nors ir tirštos konsistencijos, tačiau itin gerai slysta, tolygiai pasiskirstydamas ant plaukų. Plonų plaukų savininkėms, jį derėtų naudoti atsargiau, nes uždėjus per didelį kiekį, gali  atrodyti, kad plaukai susiriebalavę.  Tai unikalus elastingas kremas, kuris leis sukurti gražiai krintančias, atskirtas ir itin natūraliai žvilgančias garbanas, lyg ką tik išėjus iš grožio salono. Nuostabus gėlių aromatas atpalaiduos ir leis džiaugtis gražiais ir išpuoselėtais plaukais. Tinka visų tipų plaukams.

Naudojimas: norint pagyvinti jau esamas garbanas, gali būti naudojamas ant sausų plaukų. Naudojant ant šlapių plaukų reikia tolygiai paskirstyti per visą plaukų ilgį, atskiriant garbanas. Šiek tiek pagniaužyti garbanas tarp pirštų ir džiovinti difuzeriu arba leisti išdžiūti natūraliai. Vėliau galima formuoti su garbanojimo žnyplėmis. Garbanos išsilaikys net iki trijų dienų.

Plaukų tipas