Plaukų apimtį didinančios putos Keune Style Strong Mousse 200 ml

13,00 €
Prekyboje
SKU
871928104002
Trumpas aprašymas

Plaukų apimtį didinančios putos Keune Style Strong Mousse 200 ml tai priemonė padedanti sukurti maksimalią plaukų apimtį ir suteikianti stiprią fiksaciją normaliems ir storiems plaukams. Putų sudėtyje yra kondicionuojančių medžiagų, kurios intensyviai glotnina ir puoselėja šiurkščius plaukus, neleidžia jiems prarasti drėgmės ir mažina vėlimąsi. Sudėtyje esantys novatoriški polimerai drėkina plaukus, sustiprina apsauginį efektą, sutvirtina plaukus, teikia jiems švelnumo, žvilgesio ir lengvumo pojūtį. Sudėtyje esantis DLP² mažina UV spindulių bei išorės veiksnių poveikį.

Plaukų apimtį didinančios putos Keune Style Strong Mousse 200 ml tai priemonė padedanti sukurti maksimalią plaukų apimtį ir suteikianti stiprią fiksaciją normaliems ir storiems plaukams. Putų sudėtyje yra kondicionuojančių medžiagų, kurios intensyviai glotnina ir puoselėja šiurkščius plaukus, neleidžia jiems prarasti drėgmės ir mažina vėlimąsi. Sudėtyje esantys novatoriški polimerai drėkina plaukus, sustiprina apsauginį efektą, sutvirtina plaukus, teikia jiems švelnumo, žvilgesio ir lengvumo pojūtį. Sudėtyje esantis DLP² mažina UV spindulių bei išorės veiksnių poveikį. Putos turi antistatinį poveikį, neleidžia plaukams išsipūsti drėgname ore.  Keune Style Strong Mousse 200 ml putos padeda pasiekti maksimalios plaukų apimties, pakelia, pašiaušia plaukus ir jų nesulipina, todėl plaukai tampa lengvi ir žavingai purūs. Priemonė ypač tinka ploniems ir prigludusiems bei banguotiems ar garbanotiems plaukams.  Fiksacijos faktorius - 7/10. Blizgesio faktorius - 4/10.

Naudojimas. Suplakite, purkškite ant drėgnų plaukų. Prieš tai paskirstykite savo plaukus į vienodas dalis ir purkškite nuosekliai kiekvieną dalį. Džiovinkite plaukus džiovintuvu, šukuokite šepečiu, taip sukurdami papildomą apimtį.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas keune
Parašykite savo atsiliepimą
Plaukų apimtį didinančios putos Keune Style Strong Mousse 200 ml
Jūsų vertinimas