Plaukų atkuriamoji priemonė Kallos PLEX 30 ml

4,10 €
Prekyboje
SKU
599888951587
Trumpas aprašymas
Kallos Plex tai technologija, skirta apsaugoti plaukų struktūrą cheminių procedūrų metu. Nauja inovatyvi technologija, skirta apsaugoti plaukų struktūrą nuo pažeidimų cheminių procedūrų metu. Su bambuko ir žolynų nektarais.

Kallos Plex tai technologija, skirta apsaugoti plaukų struktūrą cheminių procedūrų metu. Nauja inovatyvi technologija, skirta apsaugoti plaukų struktūrą nuo pažeidimų cheminių procedūrų metu. Su bambuko ir žolynų nektarais.

1 žingsnis – Kallos Plex struktūrinių ryšių kūrimas. Priemonė palaiko jau susiformavusius vidinius plaukų struktūrinius ryšius ir tuo pačiu metu kuria naujus struktūrinius darinius, tuo sustiprindama plauką ir suteikdama jam elastingumo.

KALLOSPLEX tai sinerginė sistema susidedanti iš dviejų dalių:

Paskirtis:

-          Cheminės procedūros metu – sukuria apsaugą nuo plaukų pažeidimo;

-          Naudojant nuolat – išsaugo sveikus plaukus.

Pirmas žingsnis: KALLOSPLEX (10 ml)

Cheminės procedūros metu į mišinį įdėtas KALLOSPLEX apsaugo plaukų vidinę struktūrą, tuo pačiu atstatydamas suardytas disulfidines  plauko jungtis. Pagerina plaukų elastingumą ir atsparumą.

Antras žingsnis: Stiprinantis kremas jungčių apsaugai KALLOSPLEX (20 ml)

Stiprinantis ir drėkinantis kremas, kuris KALLOSPLEX atkurtas jungtis paverčia tinklinėmis struktūromis, tuo pačiu drėkina ir maitina plaukus.  Plaukai tampa it šilkiniai, tvirti ir stiprūs.

Naudojimas:

KALLOSPLEX + plaukų dažymas pagrindinės paletės tonais

  1. Sumaišykite plaukų dažus su reikiamu kiekiu oksidacinės emulsijos.
  2. Į gautą mišinį pridėkite KALLOSPLEX. Pirmas žingsnis – 1 ml produkto / 10 ml plaukų dažų. Laikykite užteptą ant plaukų tiek laiko, kiek nurodyta plaukų dažų instrukcijoje.

Reikalingas KALLOSPLEX. Pirmas žingsnis kiekis priklausomai nuo skirtingų plaukų dažų ir oksidacinės emulsijos proporcijų:

-          plaukų dažų ir oksidacinės emulsijos proporcija 1:1 ir KALLOSPLEX Pirmas žingsnis (1 ml produkto / 10 ml plaukų dažų): (60 ml plaukų dažų + 60 ml oksidacinės emulsijos + 6 ml KALLOSPLEX Pirmas žingsnis)

-          plaukų dažų ir oksidacinės emulsijos proporcija 1:1,5 ir KALLOSPLEX Pirmas žingsnis (1 ml produkto / 10 ml plaukų dažų): (100 ml plaukų dažų + 150 ml oksidacinės emulsijos + 10 ml KALLOSPLEX Pirmas žingsnis)

  1. Po dažymo kruopščiai perplaukite plaukus tekančiu vandeniu naudodami specialų šampūną dažytiems plaukams.
  2. Tolygiai paskirstykite pakankamą kiekį Kremo KALLOSPLEX Antras žingsnis priklausomai nuo plaukų ilgio ir sugėrimo laipsnio. Laikykite ne mažiau kaip 5 minutes.
  3. Kruopščiai perplaukite plaukus tekančiu vandeniu.
  4. Palikite džiūti natūraliai arba formuokite šukuoseną plaukų džiovintuvu.


Papildoma informacija
Prekinis ženklas kallos
Parašykite savo atsiliepimą
Plaukų atkuriamoji priemonė Kallos PLEX 30 ml
Jūsų vertinimas