Plaukų lakas L‘Oreal Professionnel Tecni ART Fix Anti - Frizz Hairspray (4) 400ml

15,00 €
Nėra sandėlyje
SKU
347463062504
Trumpas aprašymas
Plaukų lakas L‘Oreal Professionnel Tecni ART Fix Anti - Frizz (4) – tai stiprios fiksacijos profesionali plaukų formavimo ir modeliavimo priemonė su patikima apsauga nuo drėgmės. Iki 24 valandų išliekantis ir natūralią išvaizdą suteikiantis plaukų lakas nepalieka jokių matomų ar juntamų liekanų bei nuosėdų. Priemonė lengvai pasišalina iššukavus plaukus arba išplovus juos šampūnu.

Plaukų lakas L‘Oreal Professionnel Tecni ART Fix Anti-Frizz (4) – tai stiprios fiksacijos profesionali plaukų formavimo ir modeliavimo priemonė su patikima apsauga nuo drėgmės. Iki 24 valandų išliekantis ir natūralią išvaizdą suteikiantis plaukų lakas nepalieka jokių matomų ar juntamų liekanų bei nuosėdų. Priemonė lengvai pasišalina iššukavus plaukus arba išplovus juos šampūnu.

Plaukų lako L‘Oreal Professionnel Tecni ART Fix Anti-Frizz (4) sėkmės paslaptis slypi naujos kartos formulėje su aktyviosiomis mikrodalelėmis, kurios itin lengvai ir tolygiai pasiskirsto ant plaukų, apgaubdamos šukuoseną ilgalaike apsauga nuo atšiaurių ir drėgnų oro sąlygų. Aerozolinė profesionali plaukų modeliavimo priemonė tobulai suvaldo netvarkingas ir nepaklusnias garbanėles bei besišiaušiančius plaukus, suteikia jiems glotnumo, tvirtumo ir stabilumo. Stiprios fiksacijos plaukų lako L‘Oreal Professionnel Tecni ART Fix Anti-Frizz (4) sudėtyje esantis UV spindulių filtras apsaugo plaukus nuo žalingų ultravioletinių saulės spindulių. Priemonė idealiai tinka plaukams, linkusiems garbanotis ir suktis nuo drėgmės poveikio.

Naudojimosi instrukcija: Plaukų laką L‘Oreal Professionnel Tecni ART Fix Anti-Frizz (4) purkškite ant sausų plaukų ir ilgam užtikrinsite nepriekaištingą išvaizdą, sukontroliuosite nepaklusnias garbanėles ir apsaugosite juos nuo drėgmės.

 

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Plaukų lakas L‘Oreal Professionnel Tecni ART Fix Anti - Frizz Hairspray (4) 400ml
Jūsų vertinimas