Plaukų lakas suteikiantis apimties Schwarzkopf Osis+ Session Label Super Dry Memory Hair Spray 150ml

12,50 €
Prekyboje
SKU
404578743763
Trumpas aprašymas

Schwarzkopf Osis+ Session Label Super Dry Memory Hair Spray 150ml tai ypatingas plaukų lakas, sukurtas pagal naują technologiją su atminties funkcija - plaukai išlaiko fiksaciją netgi po iššukavimo. Lakas suteikia plaukams apimties, maksimalaus blizgesio ir išlaiko plaukų formą bei tekstūrą visą dieną. Lakas ypač greitai džiūsta, visiškai neapsunkina plaukų ir nepalieka jokių matomų lako požymių ant plaukų. Itin smulki purškimo dulksna leidžia laką paskirstyti būtent ten kur reikia, o mikroskopiniai lašeliai ilgam ir patikimai sutvirtina šukuoseną. Sudėtyje esantys novatoriški polimerai drėkina plaukus, sustiprina apsauginį efektą, sutvirtina plaukus, teikia jiems švelnumo, žvilgesio ir lengvumo pojūtį. Būkite užtikrina savo šukuosenos patvarumu ir nepriekaištinga išvaizda su šiuo „atmintį“ turinčiu Schwarzkopf Osis+ Session Label Super Dry Memory Hair Spray plaukų laku.

Schwarzkopf Osis+ Session Label Super Dry Memory Hair Spray 150ml tai ypatingas plaukų lakas, sukurtas pagal naują technologiją su atminties funkcija - plaukai išlaiko fiksaciją netgi po iššukavimo. Lakas suteikia plaukams apimties, maksimalaus blizgesio ir išlaiko plaukų formą bei tekstūrą visą dieną. Lakas ypač greitai džiūsta, visiškai neapsunkina plaukų ir nepalieka jokių matomų lako požymių ant plaukų. Itin smulki purškimo dulksna leidžia laką paskirstyti būtent ten kur reikia, o mikroskopiniai lašeliai ilgam ir patikimai sutvirtina šukuoseną. Sudėtyje esantys novatoriški polimerai drėkina plaukus, sustiprina apsauginį efektą, sutvirtina plaukus, teikia jiems švelnumo, žvilgesio ir lengvumo pojūtį. Būkite užtikrina savo šukuosenos patvarumu ir nepriekaištinga išvaizda su šiuo „atmintį“ turinčiu Schwarzkopf Osis+ Session Label Super Dry Memory Hair Spray plaukų laku.

Naudojimas. Gerai suplakti tada nedidelį kiekį priemonės purkšti ant sausų plaukų 30cm atstumu. Atsargumo įspėjimai. Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams. Ypač degus. Slėginis indas: saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50°C temperatūroje.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas Schwarzkopf
Parašykite savo atsiliepimą
Plaukų lakas suteikiantis apimties Schwarzkopf Osis+ Session Label Super Dry Memory Hair Spray 150ml
Jūsų vertinimas