Purškiama pudra L'Oreal Tecni Art Savage Panache (4) 250 ml

18,00 €
Prekyboje
SKU
30165410
Trumpas aprašymas

L'Oreal Tecni Art Savage Panache tai purškiama pudra, kuri Jūsų plaukams suteiks neįtikėtos tekstūros ir apimties. Priemonė padeda pasiekti pakeltų, pašiauštų plaukų įvaizdį, idealiai tinka purioms retro šukuosenoms. Šios priemonės konsistencija kaip pudros, bet purškiasi kaip lakas, itin smulkiomis dalelėmis. Mikro pudros milteliai suteikia nepriekaištingą matinį efektą, o specialus aplikatorius apsaugo nuo šiurkščios tekstūros, nesausindamas plaukų.

L'Oreal Tecni Art Savage Panache tai purškiama pudra, kuri Jūsų plaukams suteiks neįtikėtos tekstūros ir apimties. Priemonė padeda pasiekti pakeltų, pašiauštų plaukų įvaizdį, idealiai tinka purioms retro šukuosenoms. Šios priemonės konsistencija kaip pudros, bet purškiasi kaip lakas, itin smulkiomis dalelėmis. Mikro pudros milteliai suteikia nepriekaištingą matinį efektą, o specialus aplikatorius apsaugo nuo šiurkščios tekstūros, nesausindamas plaukų. Silikono polimeras, esantis šios priemonės sudėtyje yra lengvas apsauginis barjeras, padedantis išsaugoti drėgmę plaukuose. Jo pagalba plaukų tekstūra tampa šilkinė ir elastinga, plaukai labiau blizga, yra lengvai šukuojami, nesivelia. Ši priemonė gerai išlygina epidermį, plaukai tampa atsparūs garbanojimuisi esant drėgmei, apsaugo sruogas nuo perkaitimo jas sukant, tiesinant taip pat veikia kaip apsauga nuo saulės poveikio. Tai tikrai puikus išsigelbėjimas tada kai reikia apimties ir tekstūros, o plaukų plauti nesinori ar nėra laiko. L'Oreal Professionnel Savage Panache purškiama pudra tinka visiems plaukų tipams.

Naudojimas: Plaukai bus puresni prie šaknų, jei tolygiai papurkšite Savage Panache pudra plaukus prie šaknų ir pavelsite sruogą po sruogos. Švelniai išlyginkite plaukus natūralių šerių šepečiu taip, kad jie išliktų purūs.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Purškiama pudra L'Oreal Tecni Art Savage Panache (4) 250 ml
Jūsų vertinimas