Putų pavidalo kaukė Wella Nutri Enrich Luscious Mousse Mask 150ml

12,80 €
Prekyboje
SKU
800561064574
Trumpas aprašymas

Wella Nutri Enrich Luscious Mousse Mask 150ml naujos kartos plaukų kaukė, kuri yra sukurta putų pavidalu. Šią kaukę ypač lengva paskirstyti, net ant labai besiveliančių, drėgnų plaukų. Wella Nutri Enrich Luscious Mousse Mask kreminės tekstūros greito poveikio priemonė, akimirksniu atstato drėgmę sausiems ir nusilpusiems plaukams. Sudėtyje esantys šilko proteinai tai septyniolika amino rūgščių, formuojančių plauko proteiną. 

Wella Nutri Enrich Luscious Mousse Mask 150ml naujos kartos plaukų kaukė, kuri yra sukurta putų pavidalu. Šią kaukę ypač lengva paskirstyti, net ant labai besiveliančių, drėgnų plaukų. Wella Nutri Enrich Luscious Mousse Mask kreminės tekstūros greito poveikio priemonė, akimirksniu atstato drėgmę sausiems ir nusilpusiems plaukams. Sudėtyje esantys šilko proteinai tai septyniolika amino rūgščių, formuojančių plauko proteiną. Šilkas maitina, stiprina ir regeneruoja, drėkina pažeistus, sausus ir spindesį praradusius plaukus. Šilkas suteikia plaukams prabangų žvilgesį ir neįtikėtiną švelnumą, plaukai įgauna sveiką, gyvybingą išvaizdą. Kaukė jau nuo pirmo naudojimo ypatingai švelnina plaukus ir atkuria jų sveiką paviršių, todėl plaukai atgauna sveiką išvaizdą, natūralų spindesį ir tampa ypatingai minkšti.  Naudojant šią priemonę, galėsite džiaugtis lygiais ir švelniais it aksomas plaukais. Taigi, puoselėkite savo plaukus ir apsaugokite jų struktūrą su  Wella Nutri Enrich Luscious Mousse Mask 150ml plaukų kauke. Tinka visų tipų plaukams.

Naudojimas. Gerai suplakite, laikykite flakoną apverstą ir paskirstykite tolygiai putas ant drėgnų plaukų. Palaikykite 2 minutes ir kruopščiai nuskalaukite.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas wella
Parašykite savo atsiliepimą
Putų pavidalo kaukė Wella Nutri Enrich Luscious Mousse Mask 150ml
Jūsų vertinimas