Farcom HD Keratin Structure Defense rinkinys plaukams 400x330x100 ml

SKU | 998000001193

20.30

Farcom HD Keratin Structure Defense rinkinį sudaro:
Farcom HD Keratin Structure Defense šampūnas – 400 ml;
– Farcom HD Keratin Structure Defense
kondicionierius – 330 ml;
– Farcom HD Keratin + Monoi De Tahiti
plaukų aliejus – 100 ml.

Plaukų šampūnas Farcom Professional HD Structure Defence Shampoo skirtas plaukams, kuriems reikalinga intensyvi priežiūra. Priemonės sudėtyje yra kondicionuojančių ingredientų: keratino amino rūgščių, omega-3, omega-6 ir omega-9, kurie padeda apsaugoti plaukus nuo lūžinėjimo. Sudėtyje esančios amino rūgštys giliai prasiskverbia į plauko vidų ir atkuria natūralaus keratino struktūrą. Apsaugo plaukus nuo priešlaikinio plaukų senėjimo, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio.

Naudojimas: įtrinkite į drėgnus plaukus. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Plaukų kondicionierius Farcom Professional HD Structure Defence Conditioner skirtas plaukams, kuriems reikalinga intensyvi priežiūra. Priemonės sudėtyje yra kondicionuojančių ingredientų, tokių kaip keratino amino rūgščių, omega-3, omega-6 ir omega-9, padeda apsaugoti plaukus nuo lūžinėjimo. Sudėtyje esančios amino rūgštys giliai prasiskverbia į plauko vidų ir atkuria natūralaus keratino struktūrą. Apsaugo plaukus nuo priešlaikinio plaukų senėjimo, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio.

Naudojimas: įtrinkite į drėgnus plaukus, palaikykite 5 minutes, kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Farcom Professional HD Keratin + Monoi De Tahiti Repair Oil su keratinu ir Monoi de Tahiti tai prabangi plaukų priežiūros priemonė plaukams su keratinu ir Monoi De Tahiti aliejumi. Du brangūs ingredientai, skirti nepaprastai pažeistų plaukų priežiūrai ir apsaugai. Monoi aliejuje gausu antioksidantų, vitamino E, lauro rūgšties. Šis aliejus stabdo laisvųjų radikalų susidarymą. Suminkština, išlygina plauko sieneles, padeda atkurti sausų ir pažeistų plaukų struktūrą, skatina plaukų augimą, apsaugo nuo jų slinkimo, maitina galvos odą.

Naudojimas: naudoti priemonę galima 2 būdais. 1: Naudoti ant drėgnų plaukų, aliejus sustiprins, apsaugos nuo skilinėjimo ir suteiks gyvybingumo. 2: Naudoti ant sausų plaukų, norint jog jie žvilgėtų ir taptų stipresni. Taip pat idealiai tinka po karštų įrankių naudojimo ar plaukų džiovinimo. Visų tipų plaukams.

Turime