Farcom HD Nutri Balance rinkinys visų tipų plaukams 400×330 ml

SKU | 998000001195

10.90

Farcom HD Nutri Balance rinkinį sudaro:
– Farcom HD Nutri Balance Shampoo 
profesionalus šampūnas – 400 ml;
– Farcom HD Nutri Balance Conditioner
plaukų kondicionierius – 330 ml;

Farcom HD Nutri Balance Shampoo profesionalus ir naujoviškas šampūnas, skirtas atkurti plauko struktūrą ir apsaugoti juos nuo pažeidimų atsirandančių techninių procedūrų metu. Šviesinimas, dažymas, tiesinimas pažeidžia plaukus, todėl jie tampa trapūs, sausi, lūžinėja. Dėka naujoviškos formulės, kurios pagrindą sudaro subalansuotas maistinių medžiagų kompleksas  – Amino Acids + Bio Saccharides, plaukų lūžinėjimas akivaizdžiai sumažėja, sustiprinamos jų skaidulos, todėl plaukai atkuriami giliai iš vidaus. Amino rūgštys giliai įsiskverbia į plauko vidų ir atkuria natūralią plauko struktūrą.

Naudojimas. Įmasažuoti šampūną į drėgnus plaukus. Išskalauti. Esant poreikiui, procedūrą pakartoti.

Farcom HD Nutri Balance kondicionierius tai profesionali plaukų priežiūros priemonė, atkurianti plaukų paviršių ir stiprinanti plaukus nuo pat šaknų. Šis savo sudėtimi turtingas kondicionierius sukurtas naudojant naujovišką formulę, kurios pagrindą sudaro subalansuotas maistinių medžiagų kompleksas  – Amino Acids + Bio Saccharides, kurio dėka akivaizdžiai sumažėja plaukų lūžinėjimas, sustiprinamos jų skaidulos, todėl plaukai atkuriami giliai iš vidaus. Amino rūgštys giliai įsiskverbia į plauko vidų ir atkuria natūralią plauko struktūrą. Apsaugo plaukus nuo priešlaikinio plaukų senėjimo, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio. Bio sacharidai kovoja su senėjimo požymiais, kurie atsiranda dėl  nepageidaujamo aplinkos poveikio ir drėgmės trūkumo.

Naudojimas. Įmasažuokite kondicionierių į drėgnus plaukus, palaikykite 3-5 minutes ir kruopščiai išskalaukite. Jei patektų į akis, nedelsdami nuplaukite.

Turime