Šampūnas nuo pleiskanų Wella Clean Anti Dandruf 250ml

Special Price 7,60 € Regular Price 9,50 €
Nėra sandėlyje
SKU
401560011603
Trumpas aprašymas
Šampūnas nuo pleiskanų Wella Clean Anti Dandruf – profesionali plaukų priežiūros priemonė puikiai šalinanti pleiskanas. Plaukai tampa švaresni ir sveikesni jau po pirmos procedūros. Unikali šampūno technologija išsiskiria sudėtyje esančiu šampano ekstraktu, maitinančiu ir drėkinančiu plaukus bei galvos odą. Dėl savo sudėtyje esančių medžiagų efektyviai ir švelniai šalina pleiskanas, ramina ir atgaivina sudirgintą galvos odą, išlaiko natūralų odos pH.

Šampūnas nuo pleiskanų Wella Clean Anti Dandruf –  profesionali plaukų priežiūros priemonė puikiai šalinanti pleiskanas. Plaukai tampa švaresni ir sveikesni jau po pirmos procedūros. Unikali šampūno technologija išsiskiria sudėtyje esančiu šampano ekstraktu, maitinančiu ir drėkinančiu plaukus bei galvos odą.  

Šampūnas nuo pleiskanų Wella Clean Anti Dandruf, dėl savo sudėtyje esančių medžiagų efektyviai ir švelniai šalina pleiskanas, ramina ir atgaivina sudirgintą galvos odą, išlaiko natūralų odos pH. Natūralus bambuko ekstraktas turi raminačių savybių, kofeinas, magnis ir cinkas skatina plaukų augimą, mentolis balansuoja riebalų apykaitą, tonizuoja, ramina ir dezinfekuoja odą, suteikia vėsumo pojūtį. Sudėtyje taip pat esantys glicerinas ir glikolis drėkina galvos odą ir plaukus. Reguliarus šampūno nuo pleiskanų Wella Clean Anti Dandruf  naudojimas padeda išvengti pleiskanų susidarymo, maitina plaukus, suteikia jiems gyvybingumo. Jau po pirmo plovimo plaukai tampa švaresni ir sveikesni, švelnus ir žvilgantys.

Naudojimo instrukcija: paskirstykite šampūną nuo pleiskanų Wella Clean Anti Dandruf ant drėgnų plaukų ir pirštų galiukais švelniai įtrinkite į galvos odą. Gerai  išskalaukite plaukus vandeniu. Jei reikia procedūrą pakartokite. 

Papildoma informacija
Prekinis ženklas wella
Parašykite savo atsiliepimą
Šampūnas nuo pleiskanų Wella Clean Anti Dandruf 250ml
Jūsų vertinimas