Šampūnas plaukams nuo pleiskanų L‘Oreal Professionnel Homme Cool Clear Shampoo 250ml

9,20 €
Prekyboje
SKU
347463034247
Trumpas aprašymas
L‘Oreal Professionnel Homme Cool Clear tai specialiai vyrams sukurtas šampūnas nuo pleiskanų. Šis šampūnas praturtintas cinku, magniu ir ypatinga Tea Tree Fresh technologija. Arbatmedžio aliejus dėl savo unikalių savybių yra laikomas vienu stipriausių ir efektyviausių antiseptikų ir antivirusinių priemonių.

L‘Oreal Professionnel Homme Cool Clear tai specialiai vyrams sukurtas šampūnas nuo pleiskanų. Šis šampūnas praturtintas cinku, magniu ir ypatinga Tea Tree Fresh technologija. Arbatmedžio aliejus dėl savo unikalių savybių yra laikomas vienu stipriausių ir efektyviausių antiseptikų ir antivirusinių priemonių. Arbatmedžio aliejus, esantis šio šampūno sudėtyje padeda išvengti pleiskanų ir pakartotinio jų atsiradimo, ramina sudirgusią ir niežtinčią galvos odą, veikia antibakteriškai. Tuo tarpu visam organizmui svarbūs mikroelementai - cinkas ir magnis teigiamai veikia ir mūsų plaukus. Cinkas dalyvauja beveik visuose biocheminiuose virsmuose žmogaus organizme. Cinko svarbą grožiui paaiškina faktas, kad cinkas yra atsakingas už baltymų sintezę – iki 98 proc. nagų ir plaukų sudėties sudaro baltymai. Cinko trūkumas iššaukia tokias problemas kaip sausėjantys, slenkantys ir pavargę plaukai, šerpetojanti galvos oda. Todėl jei pastebėjote nors vieną iš šių požymių, vertėtų rinktis šampūną, kurio sudėtyje yra cinko. Magnis atlieka daug funkcijų. Jo trūkumas veikia odą, plaukus ir nagus. Šio elemento deficitas organizme gali būti plaukų slinkimo ir skilinėjančių galiukų priežastimi. Papildomai vartojant vitaminų kompleksus su magniu galima greitai susigrąžinti grožį plaukams. Jei organizmui magnio pakanka, oda, plaukai ir nagai atrodo sveikai ir gražiai. Cinkas ir magnis padeda išvengti per didelio plaukų slinkimo.  L'Oreal Professionnel Homme Cool Clear putojančios struktūros vyrų plaukų priežiūrai skirtas šampūnas efektyviai kovoja su pleiskanomis, atkuria galvos odos drėgmės pusiausvyrą, stiprina plaukus. Veikia jau nuo pirmo trinkimo.

Naudojimosi instrukcija: Šampūną L‘Oreal Professionnel Homme Cool Clear Shampoo tolygiai paskirstykite po sudrėkintus plaukus, masažuokite kol priemonė suputos ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, procedūrą pakartokite.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Šampūnas plaukams nuo pleiskanų L‘Oreal Professionnel Homme Cool Clear Shampoo 250ml
Jūsų vertinimas