Šampūnas žiliems ir šviesintiems plaukams Milk Shake Shine Light Shampoo 300ml

13,00 €
Prekyboje
SKU
803227401119
Trumpas aprašymas

Milk Shake Shine Light Shampoo 300ml lengvos konsistencijos šampūnas skirtas žiliems, šviesintiems, baltiems plaukams. Šis šampūnas padeda panaikinti nepageidaujamus geltonus atspalvius nuo šviesintų ar žilų plaukų. Specialus pigmentas, suderintas su kondicionuojančiais veiksniais, panaikina gintarinį atspalvį, suteikia plaukams minkštumo ir žvilgesio. Praturtintas violetiniu pigmentu, organinių uogų ekstraktu, pieno baltymais. Be SLES.

Milk Shake Shine Light Shampoo 300ml tai šampūnas ypač turtingas savo sudėtimi, specialiai sukurtas žiliems ir šviesiems plaukams stiprinti ir puoselėti. Šis lengvos konsistencijos šampūnas padeda panaikinti nepageidaujamus geltonus atspalvius nuo šviesintų ir žilų plaukų. Ypač aukštos kokybės koncentruoti violetiniai pigmentai suderinti su kondicionuojančiai veiksniai, sukuria šaltus atspalvius, kurie neutralizuoja nepageidaujamus varinius, geltonus tonus ir kitus šiltus tonus, atsirandančius dažymo ir šviesinimo metu. Ypatingas kompleksas „Integrity 41®  saugo plaukus nuo laisvųjų radikalų ir oksidacijos poveikio. Pieno baltymai veikia plauko vidų ir išorę, suteikia plaukams gyvybingumo,  nepakartojamo žvilgesio ir palengvina šukavimą. Organinių uogų ekstraktas į kurį įeina braškės, avietės, mėlynės ir gervuogės suteikia plaukams ypatingo minkštumo, elastingumo, taip pat  maitina ir atkuria pažeistus plaukus, suteikdamos maksimalaus blizgesio. Milk Shake Shine Light Shampoo šampūnas giliai drėkina plaukus, todėl plaukai ne tik nuostabiai atrodo, bet yra pamaitina iš vidaus. Puikiai tinka visiems šviesintiems, šviesiems ir žiliems plaukams prižiūrėti. Be SLES.

Naudojimas. Užtepkite reikiamą kiekį priemonės ant drėgnų plaukų, gerai įmasažuokite, norint geresnio rezultato palaikykite 3-5min. po to gerai išskalaukite vandeniu.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas Milk Shake
Parašykite savo atsiliepimą
Šampūnas žiliems ir šviesintiems plaukams Milk Shake Shine Light Shampoo 300ml
Jūsų vertinimas