Sausas šampūnas Batiste Dry Shampoo Fruity & Cheeky Cherry 50ml

2,20 €
Prekyboje
SKU
501072452680
Trumpas aprašymas

Batiste Dry Shampoo Fruity & Cheeky Cherry 50ml tai puikus sausas šampūnas greitai besiriebaluojantiems plaukams su fruity & cheeky cherry vaisių ekstraktu. Šis sausas šampūnas ypač greitai džiūsta ir suteikia plaukams gaivumo, komforto jausmą bei atgaivina pavargusius plaukus. Šampūnas suteikia plaukams natūralaus purumo, nepalieka jokių matomų apnašų prie šaknų. O sudėtyje esantis ryžių krakmolas idealiai sugeria riebalus ir sukuria tobulą, matinį sluoksnį. Sausą Batiste Dry Shampoo Fruity & Cheeky Cherry šampūną galima naudoti bet kuriuo dienos metu, jam nereikia naudoti vandens.

Batiste Dry Shampoo Fruity & Cheeky Cherry 50ml tai puikus sausas šampūnas greitai besiriebaluojantiems plaukams su fruity & cheeky cherry vaisių ekstraktu. Šis sausas šampūnas ypač greitai džiūsta ir suteikia plaukams gaivumo, komforto jausmą bei atgaivina pavargusius plaukus. Šampūnas suteikia plaukams natūralaus purumo, nepalieka jokių matomų apnašų prie šaknų. O sudėtyje esantis ryžių krakmolas idealiai sugeria riebalus ir sukuria tobulą, matinį sluoksnį. Sausą Batiste Dry Shampoo Fruity & Cheeky Cherry šampūną galima naudoti bet kuriuo dienos metu, jam nereikia naudoti vandens. Tai idealus pasirinkimas visiems, skubantiems ir aktyvų gyvenimą gyvenantiems žmonėms. Keletas greitų papurškimų ir Jūsų plaukai bus švarūs, gaivūs, atgaus savo pirminę išvaizdą bei padidės jų apimtis.

Naudojimas. Purkšti 30cm atstumu, leisti išdžiūti tada prašukuoti plaukus su šukomis. Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas batiste
Parašykite savo atsiliepimą
Sausas šampūnas Batiste Dry Shampoo Fruity & Cheeky Cherry 50ml
Jūsų vertinimas