Serumas plaukams L'Oreal Mythic Oil Serum De Force 50ml

13,00 €
Nėra sandėlyje
SKU
347463063362
Trumpas aprašymas

L'Oreal Mythic Oil Serum De Force 50ml prabanga ir elegancija alsuojantis serumas plaukams. Šis ypatingas serumas skirtas maksimaliam plaukų drėkinimui ir atstatymui. Mythic Oil Serum de Force ypatinga serumo formulė su nakvišos aliejumi intensyviai maitina galvos odos folikulus, skatina sveikų plaukų augimą ir sustiprina pažeistus bei nusilpusius plaukus. Ypatingai gerai  drėkinantis nakvišų aliejus tai vienas naudingiausių aliejų, kuris puikiai kovoja su plaukų slinkimu, teigiamai veikia plaukų struktūrą ir skatina jų regeneraciją. 

L'Oreal Mythic Oil Serum De Force 50ml prabanga ir elegancija alsuojantis serumas plaukams. Šis ypatingas serumas skirtas maksimaliam plaukų drėkinimui ir atstatymui. Mythic Oil Serum de Force ypatinga serumo formulė su nakvišos aliejumi intensyviai maitina galvos odos folikulus, skatina sveikų plaukų augimą ir sustiprina pažeistus bei nusilpusius plaukus. Ypatingai gerai  drėkinantis nakvišų aliejus tai vienas naudingiausių aliejų, kuris puikiai kovoja su plaukų slinkimu, teigiamai veikia plaukų struktūrą ir skatina jų regeneraciją. Jame yra riebalų rūgščių, mineralų, todėl veiksmingai stiprina plaukus ir juos maitina, padeda kovoti su pleiskanomis bei išsausėjusia galvos oda. Serumo sudėtyje gausu maitinamųjų medžiagų ir aminorūgščių, kurios giliai maitina, stiprina ir regeneruoja plaukų šaknis bei apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo. Suteikia plaukams blizgesio. L'Oreal Mythic Oil Serum De Force tai koncentruota priemonė su intensyvaus poveikio aktyviaisiais ingredientais, kurie veikdami tarpusavyje užtikrina nepriekaištingą plaukų būklę.

Naudojimas. Po šampūno ant nusausintų plaukų kelias pipetes serumo užlašinti ant galvos odos ir gerai įmasažuoti į galvos odą bei plaukus. Nenuskalauti.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Serumas plaukams L'Oreal Mythic Oil Serum De Force 50ml
Jūsų vertinimas