Šviesių ir žilų plaukų kaukė Kadus Color Revive Blonde&Silver 200ml

19,00 €
Prekyboje
SKU
800561037335
Trumpas aprašymas

Kadus Color Revive Blonde&Silver 200ml šviesius ir šaltus atspalvius akimirksniu atkurianti plaukų kaukė. Tai inovatyvus produktas, kuris ne tik suteikia šviesiems plaukams norimą atspalvį, tačiau juos atgaivina ir prisotina reikiamomis maistinėmis medžiagomis. Šios kaukės sudėtyje esantis levandų aliejus sugrąžina plaukams sveiką išvaizdą.

Kadus Color Revive Blonde&Silver 200ml šviesius ir šaltus atspalvius akimirksniu atkurianti plaukų kaukė. Tai inovatyvus produktas, kuris ne tik suteikia šviesiems plaukams norimą atspalvį, tačiau juos atgaivina ir prisotina reikiamomis maistinėmis medžiagomis. Šios kaukės sudėtyje esantis levandų aliejus sugrąžina plaukams sveiką išvaizdą. Levandose esantys veiklieji elementai ypač tinka plaukų regeneracijai, nes intensyviai maitina plaukus, stimuliuoja folikulų augimą, gerina kraujo tiekimą šaknims, skatina plaukų augimą, užtikrina galvos odos sveikatą, stiprina, tankina plaukus bei suteikia jiems žvilgesio. Glicerinas ir pantenolis sustiprina plaukus iš vidaus, gerai sugeria drėgmę ir padengia plaukus lengva švelnia plėvele, kuri minkština ir drėkina plaukus. Visų šių ingredientų derinys puikiai atgaivina labai išsausėjusius ir sveiką išvaizdą praradusius plaukus. Sudėtyje esantys violetiniai pigmentai neutralizuoja nepageidaujamus natūralių, šviesintų ar saulės išblukintų plaukų, geltonus tonus ir padeda išvengti bronzinio atspalvio. Reguliariai naudojant šios linijos produktus, plaukai greitai ir ilgam atgauna sveiką bei gyvybingą išvaizdą, mažiau veliasi, tampa daug elastingesni ir minkštesni.

Naudojimas: švelniai masažuodami ištepkite šampūnu drėgnus plaukus. Palikite 2-3 min., tada gerai nuplaukite. Geresniam rezultatui pasiekti, palaikykite ilgiau arba procesą pakartokite.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas Kadus Professional
Parašykite savo atsiliepimą
Šviesių ir žilų plaukų kaukė Kadus Color Revive Blonde&Silver 200ml
Jūsų vertinimas