Veido kaukė su kamelija ir matcha Mitomo Camellia Flower Oil + Matcha Essence Mask 25g

1,95 €
Prekyboje
SKU
458241953451
Trumpas aprašymas

Mitomo Camellia Flower Oil + Matcha Essence Mask veido kaukė su kamelija ir matcha. Kamelijos aliejus yra viena iš svarbiausių geišos grožio paslapčių. Ši gėlė yra moteriškumo grožio simbolis, o jos sėklų aliejus yra lengviausia maitinanti priemonė giliam drėkinimui. 

Mitomo Camellia Flower Oil + Matcha Essence Mask veido kaukė su kamelija ir matcha. Kamelijos aliejus yra viena iš svarbiausių geišos grožio paslapčių. Ši gėlė yra moteriškumo grožio simbolis, o jos sėklų aliejus yra lengviausia maitinanti priemonė giliam drėkinimui. Kamelijos aliejaus sudėtyje yra gausu oleino rugšties ir vitaminų A, B, D ir E, taip pat maitinančių omega 3,6 ir 9. Aliejaus molekulinė masė beveik identiška odai, todėl greitai įsigeria. Įvairūs natūralūs komponentai, kurie yra žaliosios arbatos sudėtyje turi stiprų valomąjį poveikį žmogaus organizmui. Žaliosios arbatos kaukė-esencija sudėtyje turi katechinų, vitaminų A ir C, kalcio, baltymų, geležies ir kalio.

Naudojimas. Išpakuotą kaukę uždėkite ant veido ir išlyginkite, palaikykite 20-30 minučių. Venkite patekimo į akis. Po kaukės nuėmimo lengvai pamasažuokite veido odą, kad ekstraktas geriau įsigertų.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas MITOMO
Parašykite savo atsiliepimą
Veido kaukė su kamelija ir matcha Mitomo Camellia Flower Oil + Matcha Essence Mask 25g
Jūsų vertinimas