Vidutinės fiksacijos putos plaukams Hunter Whipped Mousse Medium Hold With Shine 86ml

15,90 €
Prekyboje
SKU
710382801040
Trumpas aprašymas

Hunter Whipped Mousse Medium Hold With Shine 86ml vidutinės fiksacijos putos plaukams, skirtos plaukų formavimui, šukuosenos užbaigimui. Suteikia šukuosenai lankščią fiksaciją, maksimalų blizgesį. Putos padeda sukurti tiesių ar garbanotų plaukų įvaizdį, padeda sušvelninti garbanas, ar nepaklusnius plaukus. Sudėtyje gausu plaukus drėkinančių elementų: kokosinė nafta ir alavijas. Priemonė neapsunkina plaukų, putas lengva išplauti iš plaukų.

Hunter Whipped Mousse Medium Hold With Shine 86ml vidutinės fiksacijos putos plaukams, skirtos plaukų formavimui, šukuosenos užbaigimui. Suteikia šukuosenai lankščią fiksaciją, maksimalų blizgesį. Putos padeda sukurti tiesių ar garbanotų plaukų įvaizdį, padeda sušvelninti garbanas, ar nepaklusnius plaukus. Sudėtyje gausu plaukus drėkinančių elementų: kokosinė nafta ir alavijas. Priemonė neapsunkina plaukų, putas lengva išplauti iš plaukų.

Naudojimas. Nedidelį kiekį priemonės tepkite ant sausų arba drėgnų plaukų, formuokite norimą šukuoseną.

Atsargumo įspėjimai. Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionaliam naudojimui.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas Hunter
Parašykite savo atsiliepimą
Vidutinės fiksacijos putos plaukams Hunter Whipped Mousse Medium Hold With Shine 86ml
Jūsų vertinimas
Rekomenduojama