Prausiklis plaukams, kūnui, barzdai Sebastian Seb Man The Multi-Tasker Wash 250ml

13.00

Sebastian Seb Man The Multi-Tasker Wash 250ml kūno, plaukų ir barzdos prausiklis ypač švelniai plauna bei prižiūri visų plaukų tipus bei odą. Prausiklio sudėtis praturtinta guaranos, begamotės bei rožinių pipirų ekstraktu. Guaranos ekstraktas suteikia galvos odai energijos ir stimuliuoja plaukų šaknis, dezinfekuoja galvos odą, pamaitina ir sustiprina plauko folikulus, taip pat padeda itin aktyviai tonizuoti odą. Bergamontės ekstraktas giliai veikia ir ilgam atstato silpnus ir pažeistus plaukus, atstato drėgnumo balansą. Rožinių pipirų ekstraktas atkuria apsauginį odos barjerą ir padeda sumažinti jo pralaidumą. Turi efektyvų regeneruojantį  poveikį ir suteikia odai švytėjimo. Šis švelniai valantis kūno, barzdos ir plaukų prausiklis giliai išvalo visus nešvarumus, todėl plaukai tampa pastebimai minkštesni ir lygesni, bei įgauna sveiką švytėjimą. Pastoviai naudodami šį prausiklį, lengviau iššukuosite bei suformuosite barzdą ir plaukus. Sebastian Seb Man The Multi-Tasker Wash prausiklis puikiai drėkina ir gaivina odą bei plaukus.

Naudojimas. Uždėkite nedidelį kiekį priemonės ant sudrėkintos odos, plaukų ar barzdos, švelniai įmasažuokite, tada gerai nuskalaukite vandeniu. Atsargumo įspėjimai. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionaliam naudojimui.

Sebastian Seb Man The Multi-Tasker Wash 250ml kūno, plaukų ir barzdos prausiklis ypač švelniai plauna bei prižiūri visų plaukų tipus bei odą. Prausiklio sudėtis praturtinta guaranos, begamotės bei rožinių pipirų ekstraktu. Guaranos ekstraktas suteikia galvos odai energijos ir stimuliuoja plaukų šaknis, dezinfekuoja galvos odą, pamaitina ir sustiprina plauko folikulus, taip pat padeda itin aktyviai tonizuoti odą.

Turime