Plaukus tankinantis šampūnas Sebastian Professional SEB MAN The Boss Thickening Shampoo 250ml

13.00

Sebastian Professional SEB MAN The Boss Thickening Shampoo 250ml tai pirmoji pagalba vos tik pastebėjus pirmuosius plaukų slinkimo ir retėjimo požymius. Šis plaukus  tankinantis ir stiprinamasis plaukų šampūnas kartu su THE BOOSTER suteikia plaukams daugiau pilnumo ir apimties. Priemonės sudėtis papildyta tokiais ingredientais, kurie veikia plaukų šaknis, stimuliuoja galvos odos kraujotaką, todėl ši priemonė gali būti naudojama ir kaip profilaktinė priemonė sezoniniam plaukų slinkimui sumažinti. Sudėtyje esantis guaranos ekstraktas suteikia galvos odai energijos ir stimuliuoja plaukų šaknis, dezinfekuoja galvos odą, pamaitina ir sustiprina plauko folikulus. Kofeinas sumažina neigiamą testosterono poveikį, apsaugo plaukų šaknis ir jas aktyvuoja, dėl to plauko šaknų augimo stadija pailgėja, o tai reiškia, kad plaukai gali augti ir gilioje senatvėje. Bergamontės ekstraktas giliai veikia ir ilgam atstato silpnus ir pažeistus plaukus, atstato drėgnumo balansą. Rožinių pipirų ekstraktas atkuria apsauginį odos barjerą ir padeda sumažinti jo pralaidumą, taip pat turi efektyvų regeneruojantį  poveikį. Rekomenduojama naudoti su kitomis Sebastian Seb Man priemonėmis, skirtomis plaukų slinkimui mažinti. Reguliariai naudojant šias priemones, plaukai gauna visas reikalingas maistines medžiagas, todėl padidėja plaukų tankumas. Puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Naudojimas. Užtepkite nedidelį kiekį priemonės ant sudrėkintų plaukų, švelniai įmasažuokite, tada gerai nuskalaukite vandeniu.

Sebastian Professional SEB MAN The Boss Thickening Shampoo 250ml tai pirmoji pagalba vos tik pastebėjus pirmuosius plaukų slinkimo ir retėjimo požymius. Šis plaukus  tankinantis ir stiprinamasis plaukų šampūnas kartu su THE BOOSTER suteikia plaukams daugiau pilnumo ir apimties. Priemonės sudėtis papildyta tokiais ingredientais, kurie veikia plaukų šaknis, stimuliuoja galvos odos kraujotaką, todėl ši priemonė gali būti naudojama ir kaip profilaktinė priemonė sezoniniam plaukų slinkimui sumažinti.

Neturime

Nurodykite savo el. pašto adresą, kad galėtume Jus informuoti kada turėsime produktą .