1. Prekių kainos Internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM. Prekės Pirkėjui parduodamos kainomis, galiojančiomis Internetinėje parduotuvėje užsakymo pateikimo momentu.
 2. Pirkėjas už prekes atsiskaito keliais galimais būdais:
  • Mokėjimas grynais Venipak kurjeriui – mokant grynaisiais pinigais kurjeriui, gavus prekes.
  • Mokėjimas kortele – atsiskaityti galite su debeto/kredito koretele. Jums reikės suvesti: kortelės turėtojo vardą, pavardę, kortelės galiojimo datą, numerį ir apsaugos kodą – CVV, nurodytą kortelės parašo juostelėje (paskutiniai trys skaitmenys).
   Rekvizitai:
   UAB „Kuryba”Įmonės kodas: 302615073,PVM mokėtojo kodas: LT100006075018,Atsiskaitomoji sąskaita: LT377044060007815401,Bankas: AB SEB bankas,Banko kodas: 70440.
  • Bankiniu pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su banku. Šiuo būdu atsiskaityti galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB SEB bankas; AS Luminor bankas; AB Citadele bankas. SVARBU: Prieš mokėdami bankiniu pavedimu, įsitikinkite ar pasirinkote Jums reikiamą šalį:
  • Mokėjimas pagal sutartį (tik kirpėjams) – paslauga galioja tik kirpėjams, su kuriais esame pasirašę sutartį dėl išskirtinių mokėjimo sąlygų. Tad prieš pasirenktant šį mokėjimo būdą, įsitikinkite, kad turite minėtą sutartį su mumis ir jos galiojmo laikas nepasibaigęs. Priešingu atveju Jūsų užsakymas sistemoje bus traktuojamas kaip „neapmokėtas“ ir Jūs prekių negausite.
 3. Jei pasirinkote mokėjimo pavedimu būdą, patvirtinus užsakymą matysite kokią sumą ir į kokią sąskaitą mokėti. Apmokėti reikia per 24 valandas bet kuriame banke. Neatlikus pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija bus anuliuojama. Jei pasirinkote mokėti grynais kurjeriui (gavus prekes), tai kompiuterio lange matysite reikalingą mokėti sumą. Už jas reikės sumokėti kurjeriui, pristačiusiam prekes. Jei pasirinkote mokėti per peysera būda, būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.
 4. Atlikus prekių užsakymą darbo dienomis iki 13.00 valandos ir pažymėjus atsiskaitymo būdą “Grynais kurjeriui” arba “mokėjimas per paysera”, prekes Pirkėjas gauna sekančią darbo dieną. Jeigu apmokėjimo būdas pasirinktas “Banko pavedimu”, o pinigus Internetinė parduotuvė gauna iki 13.00 valandos darbo dienomis, prekes Pirkėjas gauna kitą darbo dieną. Jeigu apmokėjimas arba užsakymas gaunamas po 13.00 valandos, prekes pirkėjas gauna dviejų darbo dienų laikotarpyje.