PRISTATYMO INFORMACIJA

Perkant elektroninėje parduotuvėje, greitas ir patikimas prekių pristatymas – garantuotas. Mes bendradarbiaujame su siuntų tarnybomis Itella, Venipak, LP Express, Omniva ir savo klientams galime pasiūlyti nepriekaištingą aptarnavimą.

  • Prekės pristatomos Internetinės parduotuvės įgalioto atstovo – kurjerio, darbo dienomis 8:00-18:00 val. Iš Itella Smartpost taškų, LP Express ir Venipak terminalų prekes galėsite atsiimti 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę;
  • Jei užsakymas pateikiamas ir apmokamas (bankinio pavedimo atveju) iki 13:00 val. prekes išsiųsime tą pačią dieną !
  • Užsisakius prekes į Kauno parduotuvę, prekes atsiimkite tą pačią dieną jums patogiu laiku, dirbame 8-17 val (tik darbo dienomis).
  • Prekės pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjeris ir suderins tikslią pristatymo valandą. Pageidaujant pakeisti pristatymo adresą ar dieną – papildomas mokestis 2.90 €
  • Perkant prekių 30 € ir daugiau pristatymas visoje Lietuvoje – NEMOKAMAS! Pasirinkite jums patogų pristatymo būdą, už jį mokėti nereikės.
  • Perkant prekių už mažiau nei 30 €, taikomas pristatymo mokestis pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą.
  • Gautas prekes patikrinkite ir jei turite nusiskundimų prašome kreiptis nemokamos klientų linijos telefonu: 8 800 00223.
  • Į Kuršių neriją prekes vežame tik per LP Express kurjerį.

PRISTATYMO BŪDAI

ITELLA Smartpost atsiėmimo taškai. Pigiausias pristatymo būdas. Siuntą atsiimsite Jums patogiu metu ir patogioje vietoje. Apie siuntos pristatymą į pasirinktą paštomatą būsite informuoti SMS žinute.

Kaina – 2.36 EUR.

Smartpost atsiėmimo taškai

Venipak paštomatas. Siuntą atsiimsite Jums patogiu metu ir patogioje vietoje. Itin greitas atsiėmimas ir jokių eilių! Apie siuntos pristatymą į pasirinktą paštomatą būsite informuoti SMS žinute su PIN kodu.

Kaina – 2.00 EUR.

Venipak paštomatų adresai

Venipak kurjeris. Siuntos bus pristatytos sekančią d.d. bet kurioje Lietuvos teritorijoje. Gavėjo informavimas apie pristatymą iš vakaro ir ryte SMS žinute. Galimybė atsiskaityti už siuntą grynais.

Kaina – 3.75 EUR

Omniva paštomatai. Norėdami gauti prekes Jums patogiu metu ir už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prekių užsakymo metu Jums reikia pasirinkti artimiausią paštomatą. Apie siuntos gavimą būsite informuoti SMS žinute su PIN kodu.

Kaina – 3.27 EUR. 

Omniva paštomatų adresai

LP Express paštomatai. Prekes gausite Jums patogiu metu ir patogioje vietoje. Apie siuntos gavimą būsite informuoti SMS žinute su PIN kodu.

Kaina – 4.72 EUR.

Daugiau informacijos apie LP Express paštomatus ir jų adresus rasite čia