1. Prekių kainos Internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM. Prekės Pirkėjui parduodamos kainomis, galiojančiomis Internetinėje parduotuvėje užsakymo pateikimo momentu.

2. Pirkėjas už prekes atsiskaito trimis galimais būdais:

        *Mokėjimu pavedimu - tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su bet kuriuo banku.

Rekvizitai:

UAB "Kuryba"

Įmonės kodas: 302615073,

PVM mokėtojo kodas: LT100006075018,

Atsiskaitomoji sąskaita: LT377044060007815401,

Bankas: AB bankas SEB,

Banko kodas: 70440.

        *Mokant grynaisiais pinigais kurjeriui, gavus prekes.

        *Mokant per   

3. Jei pasirinkote mokėjimo pavedimu būdą, patvirtinus užsakymą matysite kokią sumą ir į kokią sąskaitą mokėti. Apmokėti reikia per 24 valandas bet kuriame banke. Neatlikus pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija bus anuliuojama.

        Jei pasirinkote mokėti gavus prekes, tai kompiuterio lange matysite reikalingą mokėti sumą. Už jas reikės sumokėti kurjeriui, pristačiusiam prekes.

4. Atlikus prekių užsakymą darbo dienomis iki 15.00 valandos ir pažymėjus atsiskaitymo būdą “Grynais”, prekes Pirkėjas gauna sekančią darbo dieną.

   Jeigu apmokėjimo būdas pasirinktas “Banko pavedimu”, o pinigus Internetinė parduotuvė gauna iki 15.00 valandos darbo dienomis, prekes Pirkėjas gauna kitą darbo dieną.

   Jeigu apmokėjimas arba užsakymas gaunamas po 15.00 valandos, prekes Pirkėjas gauna dviejų darbo dienų laikotarpyje.

 

Kuryba.eu Komanda