Aliejus plaukams Farcom Professional HD Keratin + Monoi De Tahiti Repair Oil 100 ml

Kodas: 520266312255

17.30

Farcom Professional HD Keratin + Monoi De Tahiti Repair Oil su keratinu ir Monoi de Tahiti tai prabangi plaukų priežiūros priemonė plaukams su keratinu ir Monoi De Tahiti aliejumi. Du brangūs ingredientai, skirti nepaprastai pažeistų plaukų priežiūrai ir apsaugai. Monoi aliejuje gausu antioksidantų, vitamino E, lauro rūgšties. Šis aliejus stabdo laisvųjų radikalų susidarymą. Suminkština, išlygina plauko sieneles, padeda atkurti sausų ir pažeistų plaukų struktūrą, skatina plaukų augimą, apsaugo nuo jų slinkimo, maitina galvos odą. Šis aliejus puikiai tinka ir sausų, skilinėjančių plaukų galiukų priežiūrai. Keratinas tai pagrindinė statybinė medžiaga, nuo kurios priklauso plaukų būklė. Kai jo trūksta, plaukai praranda išpuoselėtą išvaizdą, blizgesį, elastingumą, tampa ploni, lūžinėja, pučiasi, o kartais pernelyg veliasi. Sudėtyje esantis keratino kompleksas efektyviai stiprina plaukus, apsaugo juos nuo lūžinėjimo bei padeda išlaikyti natūralų drėgmės balansą. Taip pat suteikia plaukams elastingumo, stiprumo ir apsaugo nuo nepageidaujamo šiaušimosi. Farcom Professional HD Keratin + Monoi De Tahiti Repair Oil aliejus suteikia plaukams glotninantį poveikį, apsaugo jų galiukus nuo lūžinėjimo, suteikia blizgesio bei švelnumo, neapsunkindamas jų.

Naudoti priemonę galima 2 būdais. 1: Naudoti ant drėgnų plaukų, aliejus sustiprins, apsaugos nuo skilinėjimo ir suteiks gyvybingumo. 2: Naudoti ant sausų plaukų, norint jog jie žvilgėtų ir taptų stipresni. Taip pat idealiai tinka po karštų įrankių naudojimo ar plaukų džiovinimo. Visų tipų plaukams.

Pirkite šį produktą ir gaukite 55 Kurybos Eurus (-ų).

Farcom Professional HD Keratin + Monoi De Tahiti Repair Oil su keratinu ir Monoi de Tahiti tai prabangi plaukų priežiūros priemonė plaukams su keratinu ir Monoi De Tahiti aliejumi. Du brangūs ingredientai, skirti nepaprastai pažeistų plaukų priežiūrai ir apsaugai. Monoi aliejuje gausu antioksidantų, vitamino E, lauro rūgšties.

Turime