Dezinfekcinis rankų skystis INelia Alcoholic Hand Cleaner 210ml

SKU | 590281517974

3.90

INelia Alcoholic Hand Cleaner alkoholinis rankų valiklis, kurio sudėtyje yra net 70% alkoholio. Ši priemonė efektyviai užtikrina tinkamą rankų higieną nenaudojant vandens. Sudėtis papildyta alaviju ir glicerinu garantuoja 100% odą raminančias savybes.

Turime

INelia Alcoholic Hand Cleaner alkoholinis rankų valiklis, kurio sudėtyje yra net 70% alkoholio. Ši priemonė efektyviai užtikrina tinkamą rankų higieną nenaudojant vandens. Sudėtis papildyta alaviju ir glicerinu garantuoja 100% odą raminančias savybes. Alavijas pasižymi geromis uždegimą mažinančiomis savybėmis, puikiai drėkina odą, skatina kraujotaką, padeda odai atsinaujinti. Šis ingredientas skatina geresnį deguonies pasisavinimą per odą, sustiprina odos audinius. Alavijas garsėja valomosiomis, drėkinamosiomis, gydomosiomis ir minkštinančiomis savybėmis. Tuo tarpu kita sudedamoji dalis – glicerinas, gaunamas iš natūralių aminorūgščių darinių, todėl pasižymi drėgmę sugeriančiomis savybėmis, padengia odą lengva, nematoma ir nejaučiama plėvele. Taip pat stiprina ir puikiai suminkština odą. INelia Alcoholic Hand Cleaner rankų valiklis greitai ir efektyviai valo odą ir apsaugo nuo bakterijų ir virusų.

Naudojimas. Mažiausiai 30 sekundžių rankoje paskleiskite nedidelį kiekį skysčio. Nenaudokite preparato vaikams iki 6 metų. Netepkite ant pažeistos ar sudirgintos odos. Nenaudoti ant gleivinės, lūpų, intymių vietų ir aplink akis. Nenaudoti žmonėms, kuriems yra alergijos ar padidėjusio jautrumo bet kuriai sudėtinei medžiagai simptomų. Tik išoriniam naudojimui.

Odos tipas

Normaliai odai