Aliejus plaukams SERI Argan Oil 50ml

Kodas: 520266312048

12.70

Aliejus plaukams Seri Argan Oil tai puiki priemonė pavargusiems, išsausėjusiems plaukams atgaivinti. Šis aliejus dėl savo turtingos sudėties, leidžia sukontroliuoti nepaklusnius plaukus, suteikia žvilgesio ir sveiką išvaizdą. Sudėtyje esantis argano aliejus dar vadinamas skystuoju auksu, pasižymi labai didele vitamino E koncentracija ir turi daug nesočiųjų riebiųjų rūgščių, kurios turi stiprų drėkinamajį poveikį plaukams, antioksidantų, skatinančių naujų ir sveikų ląstelių augimą. O vitaminas E skatina sveiko plauko augimą, kadangi jis veikia kaip antioksidantas ir pamaitina ląsteles, taip pat yra natūralus UV spindulių filtras ir neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį.

Ši priemonė intensyviai maitina, minkština ir drėkina plaukus, padaro juos kur kas elastingesnius bei saugo plaukų galiukus nuo išsišakojimo. Dabar viskas ko reikia jūsu plaukams: maitinimas, stiprinimas, apsauga ir blizgesys, vienoje priemonėje – Seri Argan Oil. Tinka smarkiai pažeistiems plaukams kaip atstatomoji priemonė. Šis aliejus yra nenuplaunamas.

Naudojimas: plaukų maitinimui ir apsaugai suteikti priemonės naudokite 1-2 paspaudimus ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų arba sausų plaukų per visą jų ilgį. Plaukų galiukų profilaktikai priemonės naudokite 1 paspaudimą ir tepkite tik ant drėgnų plaukų galiukų. Papildomam žvilgesiui suteikti aliejaus naudokite 1 paspaudimą ir tolygiai paskirstykite ant sausų plaukų. Priemonė nepalieka plaukuose nemalonaus riebumo pojūčio, greitai įsigeria į plaukus ir juos pamaitina.

Pirkite šį produktą ir gaukite 47 Kurybos Eurus (-ų).

Tai puiki priemonė pavargusiems, išsausėjusiems plaukams atgaivinti. Šis aliejus dėl savo turtingos sudėties, leidžia sukontroliuoti nepaklusnius plaukus, suteikia žvilgesio ir sveiką išvaizdą. Sudėtyje esantis argano aliejus dar vadinamas skystuoju auksu, pasižymi labai didele vitamino E koncentracija ir turi daug nesočiųjų riebiųjų rūgščių, kurios turi stiprų drėkinamajį poveikį plaukams, antioksidantų, skatinančių naujų ir sveikų ląstelių augimą.

Turime