Stiprus koncentratas plaukams Milk Shake Integrity Repairing Hair Concentrated 8x12ml

Kodas: 803227405544

22.50

Stiprus koncentratas plaukams Milk Shake Integrity Repairing Hair Concentrated 8x12ml intensyviai veikia plauką iš vidaus ir išorės, stiprina, apsaugo ir pagerina pažeistų plaukų būklę. Koncentratas praturtintas proteinais ir amino rūgštimis. Proteinai papildo ir sustiprina vidinę plauko struktūrą, suteikia ilgai išliekančios drėgmės, gyvybingumo, nepakartojamo žvilgesio ir palengvina šukavimą.

Sudėtyje esančios amino rūgštys giliai prasiskverbia į plauko vidų ir atkuria natūralaus keratino struktūrą. Apsaugo plaukus nuo priešlaikinio plaukų senėjimo, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio. Muru Muru sviestas turi daug vitamino A, kuris itin tinka sausų ir pažeistų plaukų priežiūrai. Akimirksniu plaukus suminkština, išlygina plauko sieneles ir padeda išlaikyti drėgmę.

Milk Shake Integrity Repairing Hair Concentrated stiprus proteinų koncentratas tinka pažeistų ir chemiškai paveiktų plaukų struktūrai atkurti. Išbandykite šį išskirtinį koncentratą ir pajauskite prabangą plaukuose. Plaukai iš karto taps žvilgantys, stipresni, puresni ir nepakartojamai švelnūs.

Naudojimas. Ištrinkite plaukus pasirinktu Milk Shake šampūnu, nusausinkite juos rankšluosčiu ir tolygiai paskirstykite ant plaukų ampulės turinį, įmasažuokite ir palaikykite 5-10 minučių, tada gerai išskalaukite vandeniu.

Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

 

 

Pirkite šį produktą ir gaukite 45 Kurybos Eurus (-ų).

Stiprus koncentratas plaukams Milk Shake Integrity Repairing Hair Concentrated 8x12ml intensyviai veikia plauką iš vidaus ir išorės, stiprina, apsaugo ir pagerina pažeistų plaukų būklę. Koncentratas praturtintas proteinais ir amino rūgštimis. Proteinai papildo ir sustiprina vidinę plauko struktūrą, suteikia ilgai išliekančios drėgmės, gyvybingumo, nepakartojamo žvilgesio ir palengvina šukavimą. Sudėtyje esančios amino rūgštys giliai prasiskverbia į plauko vidų ir atkuria natūralaus keratino struktūrą. Apsaugo plaukus nuo priešlaikinio plaukų senėjimo, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio.

Turime