Plaukų šampūnas atstatomasis SEBASTIAN Penetraitt 1000ml

SKU | 800561059263 Kategorijos: , ,

46.90

Plaukų šampūnas atstatomasis SEBASTIAN Penetraitt – tai profesionaliai plaukų priežiūrai sukurta priemonė, kuri padeda atstatyti plaukų struktūrą. Šampūnas efektyviai valo ir šalina įvairių priemonių likučius, atkuria ir apsaugo plaukus nuo kenksmingo aplinkos veiksnių poveikio, stabdo plaukų lūžinėjimą, suteikia jiems švelnumo, elastingumo ir žvilgesio. Plaukų šampūnas SEBASTIAN Penetraitt – tai puikus pasirinkimas prižiūrint chemiškai pažeistus ir dažytus plaukus.

SEBASTIAN Penetraitt plaukų šampūno sudėtyje esantys šilko baltymai pasižymi stiprinančiomis ir puoselėjančiomis plaukus savybėmis, taip pat suteikia jiems elastingumo, gyvybingumo bei natūralaus žvilgesio. Šilko baltymai sukuria plaukams apsaugą nuo šalčio, saulės, druskų bei cheminio kosmetikos priemonių poveikio. Jojobos sėklų aliejus minkština, valo galvos odą, apsaugo nuo uždegimų bei pleiskanų, aprūpina plaukus vitaminais ir mineralais. Plaukų šampūnas SEBASTIAN Penetraitt praturtintas ryžių sėlenų aliejumi, kuris yra stiprus antioksidantas. Jis padeda išlaikyti drėgmę, išlygina plauko sieneles, dalyvauja atkuriant sausų ir pažeistų plaukų struktūrą. Ksantano derva minkština plaukus, o citrinos rūgštis suteikia jiems sveiko ir natūralaus žvilgesio.

Naudojimosi instrukcija: SEBASTIAN Penetraitt šampūnu padenkite drėgnus plaukus ir masažuokite kol suputos, tada nuskalaukite. Esant reikalui, procedūrą pakartokite. Išplovus galvą rekomenduojama naudoti SEBASTIAN Penetraitt kondicionierių.

Turime