Kaukė šviesiems plaukams Angel Professional No Yellow Crystaline Mask 500ml

SKU | AMB-303

22.95

Angel Professional No Yellow Crystaline Mask 500ml kaukė specialiai sukurta šviesiems plaukams. Kaukės sudėtyje esantys violetiniai pigmentai, greitai ir veiksmingai neutralizuoja nepageidaujamus geltonus, varinius tonus ir suteikia plaukams maksimalų šaltą toną. Kaukė turtinga savo sudėtimi. Taukmedžių svieste yra apie 90% drėkinamųjų sudedamųjų dalių, labai didelis kiekis vitaminų A, E ir F, kuri veikia kaip antioksidantai, saugo plaukus nuo kenksmingų laisvųjų radikalų poveikio, skatina ląstelių atsinaujinimą, efektyviai maitina ir padeda išlaikyti plaukams elastingumą.

Turime

Angel Professional No Yellow Crystaline Mask 500ml kaukė specialiai sukurta šviesiems plaukams. Kaukės sudėtyje esantys violetiniai pigmentai, greitai ir veiksmingai neutralizuoja nepageidaujamus geltonus, varinius tonus ir suteikia plaukams maksimalų šaltą toną. Kaukė turtinga savo sudėtimi. Taukmedžių svieste yra apie 90% drėkinamųjų sudedamųjų dalių, labai didelis kiekis vitaminų A, E ir F, kuri veikia kaip antioksidantai, saugo plaukus nuo kenksmingų laisvųjų radikalų poveikio, skatina ląstelių atsinaujinimą, efektyviai maitina ir padeda išlaikyti plaukams elastingumą. Taukmedžių sviestas, tai puiki drėkinamoji priemonė sausiems, pažeistiems plaukams. Šimtalapis erškėtis pasižymi labai didele vitamino C koncentracija, todėl efektyviai sustiprina plaukus ir jų šaknis, suteikia jiems šviežumo. Oranžinės gėlės ekstraktas maitina ir glotnina plaukus, aktyviai saugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio nuo pat šaknų iki galiukų. Angel Professional No Yellow Crystaline Mask kaukė maksimaliai drėkina ir maitina šviesius plaukus iš vidaus, suteikia jiems švelnumo ir glotnumo pojūtį bei maksimalų blizgesį.

Naudojimas. Uždėti nedidelį kiekį kaukės ant drėgnų, šampūnu ištrinktų plaukų, švelniai įmasažuoti, palaikyti 5-10min. po to gerai išskalauti vandeniu.  Atsargumo įspėjimai. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Plaukų tipas