Kaukė sausiems pažeistiems plaukams KALLOS Placenta 275ml

SKU | 599888950802 Kategorijos: , ,

3.50

Plaukų kaukė KALLOS Placenta su augalų ekstraktais sukurta sausiems ir pažeistiems plaukams atgaivinti. Daigintų kviečių ir bambukų ekstraktų dėka, nepaklusnūs ir šiurkštūs plaukai yra intensyviai maitinami ir stiprinami, atstatoma nualintų plaukų struktūra ir šie vėl gali spindėti gyvybingumu. Profesionaliai plaukų priežiūrai skirta kaukė suteikia šilkinio žvilgesio, minkštumo. Plaukai tampa paklusnesni ir lengviau šukuojami.

Plaukų kaukė KALLOS Placenta turtinga natūraliais augalų ekstraktais. Puikus ingredientų tarpusavio suderinamumas įkvepia plaukams gyvybės ir pasitikėjimo savimi. Bambukų ekstraktas su aminorūgštimis ir mikroelementais išsaugo reikiamą kolageno kiekį plaukuose, drėkina galvos odą ir stiprina plaukų struktūrą. KALLOS Placenta plaukų kaukės sudėtyje esantis daigintų kviečių ekstraktas turi stiprių regeneruojamųjų savybių. Šis ingredientas padeda atkurti plaukų spalvą, suteikia stiprumo, tankumo ir vešlumo plaukams, puoselėja galvos odą. Citrinos rūgštis gausiai praturtinta vitaminu C, kurio pagalba plaukams suteikiamas natūralus spindesys ir žvilgesys. Vitaminas C išsaugo intensyvią plaukų spalvą, skatina plaukus augti sparčiau.

Naudojimosi instrukcija:  KALLOS Placenta kauke padenkite švariai išplautus ir rankšluosčiu nusausintus plaukus. Leiskite priemonei veikti 5-10 minučių ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Siekiant maksimalaus efekto, naudokite kartu su KALLOS Placenta šampūnu plaukams.

Turime